Ronaldinjo: „Ne povlačim se”

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Ronaldinjo: „Ne povlačim se”
22. septembar 2009. 13:50

19749254824ab8ba01669a6821920960_big.jpg


Fudbaler Milana Ronaldinjo demantovao je nadove da razmatra o povlačenju iz fudbala.

Španski list „Sport“ u nedelju je objavio da je Brazilac spreman da okači kopačke o klin, ali je on to ubrzo demantovao.

“Suprotno od onoga što je „Sport“ objavio, nikada nisam razmišljao o povlačenju. Ta vest je neosnovana i objavljena je u novinama željnim senzacija. Fudbal je oduvek bio i još uvek je izvor radosti za mene. Srećan sam što trenutno igram za Milan, isto kao što sam bio srećan i u ostalim klubovima za koje sam igrao pre“, istakao je Ronaldinjo.

Brazilac je izjavio da veruje u kritike, bilo da su one pozitivne ili negativne, ali samo ako su zasnovane na istinitim činjenicama, ali da je objavljivanje lažnih informacija neprihvatljivo.

„Generalno govoreći, mediji širom sveta su željni brzih i proverenih informacija ili bar izjava ljudi o kojima žele da pišu. Ipak, „Sport“ je, još od mog dolaska u Barselonu, bio brz u tome da objavi netačne i zlurade priče o meni“, dodao je Ronaldinjo.

Ronaldinjo je, takođe, rekao da pored toga što ne razmišlja o povlačenju, želi da ostane u Milanu do isteka ugovora.

„Želim da uverim sve da mi ugovor sa Milanom ističe 2011. godine i da nameravam da ostanem u Milanu do tada. Zajedno sa svim saigračima ću se boriti da osvojimo što više titula“, naglasio je Brazilac, koji je u Milan došao iz Barselone u leto 2008. godine.

Izvor: B92, Goal
 
Natrag
Top