Robinjo se nudi Barseloni

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Robinjo se nudi Barseloni
10. jun 2009.

1071859594a2127e3a76e2778281564_big.jpg


Fudbaler Mančester Sitija Robinjo ponudio se preko medija Barseloni, najljućem rivalu svog bivšeg kluba Real Madrida.

Robinjo je nezadovoljan u Mančester Sitiju i najnovije spekulacije su da bi Brazilac mogao da se vrati u Primeru. Prema pisanju španskog ’Sporta’, napadač ’građana’ ponudio se Barseloni samo nedelju dana nakon što je javno objavio svoje nezadovoljstvo i spremnost da napusti Istlends.

25-godišnjak javno je objavio svoje divljenje prema aktuelnom šampionu Evrope i atraktivnoj igri koju katalonska ekipa neguje.

„Za sada, to su samo spekulacije. Nema ništa konkretno i nisam dobio nikakvu ponudu. Jedno što mogu da kažem jeste da je Barselona sjajan tim i da bi svako želeo da igra za njih“, rekao je Robinjo.

Brazilac je rekao da je uradio pravu stvar kada je prošlog avgusta tražio da napusti ’Santijago Bernabeu’, promenivši takođe stav po pitanju svog statusa u Sitiju.

„Otišao sam zato što nisam bio srećan. Ne žalim zbog te odluke i zadovoljan sam u Mančester Sitiju“, rekao je Robinjo.

Izvor: B92, Goal
 
Član
Učlanjen(a)
01.06.2009
Poruka
109
Jos uvek nema zvanicnih pregovora,samo medijske price.
Mada tesko da ce preci posto Man.City ima jako malo transfera za ovu godinu.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Počeo je sve više i više da me razočarava :roll:
 
Natrag
Top