Riki Martin: Sinove nisam mogao da lažem

Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Riki Martin: Sinove nisam mogao da lažem

03. novembar 2010. 17:09

Pevač koji je uz pomoć surogat majke dobio dva sina, kaže da su mu oni promenili život i "naterali" ga da prizna da je gej, ali i da samohranim majkama odaje veliko poštovanje, jer to nije nimalo lako


2u61itx.jpg


Riki Martin (38) je u martu preko svog bloga objavio da je homoseksualac, što je bila i glavna tema njegovog gostovanja na "kanabetu istine" kod Opre Vinfri. Ovo je ujedno i njegovo prvo pojavljivanje u nekoj emisji od priznanja.

Iako je priznanje objavio na Internetu, pevač kaže da je u tom trenutku bio nem i ukočen.

"Bio sam preplašen, ali istovremeno sam osećao i olakšanje. Bio sam sam u svom studiju, ali čim je ušao moj asistent počeo sam da plačem kao malo dete. On me zagrlio i pustio da se isplačem. Nakon toga sam se osećao kao potpuno slobodan čovek!"

Riki kaže da su glavni "krivci" za ovu odluku njegovi sinovi, blizanci Valentino i Mateo, jer su ga u potpunosti promenili.

"Razmišljao sam o tome čemu ću ih učiti, kako da ih lažem... Onda sam seo i raščistio neke stvari sam sa sobom. Pre nego što sam se odlučio da, zahvaljujući surogat majci, postanem otac, ja sam znao da sam gej. Ipak, kada sam držao svoju decu u naručju shvatio sam da je došao trenutak da to priznam i ostatku sveta."

Pevač je priznao i da je trenutno zaljubljen, ali nije želeo da otkrije koji je to muškarac osvojio jednog od najseksepilnijih pop pevača današnjice.


Izvor: (MONDO)
 
Natrag
Top