Rich ptc / online zarada

Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119
e ovako ljudi...ne znam da li ste čuli za ovaj način zarade i koliko ste skeptični po tom pitanju ali eto ja sam počeo pa rek'o ne košta me ništa sem vremena koje svakako provodim pored kompa i za netom....

radi se o tome(ako još niste upoznati) da klikćete na linkove tj banere firmi koje se reklamiraju na određenim sajtovima.

znači da bi zaradili 1$ treba da kliknete na ponuđen link(jedan po jedan) u polju SURF ADS. sačekate 30 sekundi,što vam gore izbaci, i nakon toga verifikujete da ste čovek tako što ćete kliknuti na broj koji se automatski pojavi nakon 30sekundi.

imate listu brojeva i treba taj određeni broj da kliknete ALI strogo voditi računa da pri tome ne kliknete pogrešan broj i da radite jedan po jedan sajt...inače sledi trajan ban...

imate i opciju da se registrujete na tim istim sajtovima ali pod nadimkom i šifrom sa kojom ste se prijavili i na RICH PTC.

pare se mogu podići preko PAYPAL-a i ALERT PAY-a
ALI
tek nakon što skupite 1000$ !!!! pošalju vam ček preko jednog od ovih klijenata i ček možete unovčiti u bilo kojoj banci u svetu.

MOŽETE SE BESPLATNO REGISTROVATI OVDE:

Kod:
http://www.richptc.com/index.php?ref=adamisoke


PA PROBAJTE....JA VEĆ IMAM OKO 80$ A KAKO LJUDI KAŽU NIJE PREVARA I DOSTA NJIH POTPISUJE DA SU PODIGLI PARE...DODUŠE NE IZ SRBIJE JER JE OVDE SVE TO JOŠ FRESH....
 
Natrag
Top