Rezultati ankete: Stojan najgluplji, Mika smrdi, Nina narcis…

Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
Rezultati ankete: Stojan najgluplji, Mika smrdi, Nina narcis…​

Stojan-Dvor.jpg

Sinoć su dvorani čitali rezultate ankete, koju su prethodno popunili, a pitanja su se, naravno, ticala njih samih. Maltene jednoglasno je odlučeno da Bebi Dol najviše krade, dok je MC Stojan najgluplji.

Svako je trebalo da izabere po jednu osobu za svaku kategoriju, a neke od njih su: ko je najveća lenština, najveća tračara, narcis, najlepši/a, kome najviše nedostaje seks, ko nema sopstveni stav, ko je spreman na sve da pobedi, ko je najmanje VIP, ko je najvredniji, najomiljeniji, ko najviše smrdi, ko je najporočniji, najviše jede, pije i krade…

Javno čitanje tih rezultata izazvalo je različite reakcije, ali su se svi uglavnom slatko smejali.

Svi su “osvojili” bar po jedan epitet, ali se njih nekoliko izdvojilo kao apsolutni pobednik pojedine kategorije.

Nina Vorkapić je, tako naravno najlepša, ali i najveći narcis, Dragana Tripić je ubedljivo najveća tračara, najomiljeniji je Ivan Ivanović – Đus , najvredniji Dejan Milićević , najveća lenština Danijel Pavlović , Mika Kostić najviše smrdi, seks najviše nedostaje MC Stojanu , koji je i najgluplji, dok je Bebi Dol nepobediva kad su u pitanju porok, piće i krađa.

Ona nije mogla da veruje da su joj pridali sve te etikete, pa je u svom stilu rekla:

“Ovo mi je najbolja preporuka za biznis i karijeru. Ma sram Vas bilo, ja Vama delim zlatnike, a vi meni tako. Od mene nema love do subote, pa se snalazite. Ja sam se trudila da vam olakšam život, ali ne vredi”, jadala se Bebi.

Izvor: Puls Online
 
Natrag
Top