Član
Učlanjen(a)
29.04.2010
Poruka
1
zdrawo swimamoj neshwatam zasto narezan cd nece da mi ocitawa u dvd i dr samo u komp molim pomoc???? Preko BURN sam narezala ali nece...:(
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
zdrawo swimamoj neshwatam zasto narezan cd nece da mi ocitawa u dvd i dr samo u komp molim pomoc???? Preko BURN sam narezala ali nece...:(

Racunari citaju sve vrste video formata, uz podrsku kodeka, naravno,
DVD plejeri, zavisi od generacije uredjaja, stariji, od pre par godina, citaju samo par video formata: Mpeg, DVD, VCD, SVCD a ostale-jok !
Formate, video, tipa: RVMB, DVIX, 3GP, FLV i tako dalje, tako da je najverovatnije to problem kod tebe,
Ako bas zelis da neki video fajl gledas preko DVD plejera, najbolje je iskoristit neki od alata za konverziju videa, Recimo "Format Factory", preko koga izvrsis konvertovanje u format za koji zasigurno znas da ga cita tvoj DVD, onda takav narezes i to obicno radi,...
"Format Factory" je free program, imas ga na forumu, preko pretrage ga nadjes ili sa Googla, skines , instaliras i odradis posaosmile3
Poz
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
prvo napisi jeli cd ili dvd , i kad si skinula sa neta u kojem formatu si skinula. pa onda idemo dalje.
 
Natrag
Top