Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Rečnici Stranih Jezika (Kursevi,audio,e-knjige...)

• Začetnik teme bulebg
  • Datum pokretanja
T

TINKICA

Član
Mozes li ponovo da obnovis linkove za kurseve nemackog? Hvala

P

pufff

Član
cao...Hajde molim te ponovo postavi ove njemacke kurseve,jako me zanimaju...Pozdrav!

C

Cutiepie

Član
Zasto ne mogu da skinem ovaj kurs,sve me vodi na neke registracije,a na kraju ni ne postoji tako nesto,nije mi jsano sta se desava?
[HR][/HR]

R

registry

Član
Nemački, španski, engleski, italijanski, francuski, ruski, grčki, turski...
Assimil, Pons, DW, priručnici, rečnici, gramatike, kursevi u .pdf, .exe, .rar, office fajlovima (više od 5 GB podataka)

Kod:
http://www.4shared.com/dir/fKvmqWo6/Ucenje_stranih_jezika.html
Napomena: .pdf fajlove sa integrisanim audio fajlovima otvarati u Adobe Reader-u (9 ili noviji) - klikom mišem na označeni deo slušate izgovor

Slično i ovde u nešto manjoj količini:
Recnici, gramatike i sl. (2) | Scribd

Prilozi

Poslednja izmena:
T

tevion

Član
moze se slusati i u Foxitreader-u nove verzije pustaju audio bez problema

M

mu min

Član
U ovom 4sharedu ne mogu da skinem ništa, iako sam registrovan... ne znam šta je, može li se nekako materijal rasklasirati i postaviti u postove, ako nije problem...? Znam da to iziskuje vremena, ali ako može, bilo bi dobro... Hvala!

M

mu min

Član
Samo jedna mala napomena za sve one koji će učiti njemački putem "DeutcheWele" udžbenika sa integrisanim audiom. Audio se aktivira na početku svake lekcije klikom na logo DW, koji se nalazi na sredini gornjeg dijela stranice. Nakon klika pojavi se player i radio lekcija počinje...