Rebelde

Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
254
??????????a šta oni sviraju (mislim, sviraju, svojim ekstremitetima, eventualno i dahom)???????
Izvinjavam se što nisam obavešten...
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Ko nije znao(ako neko nije),postoje dve verzije serije,sve u svemu,dobri su...
 
Član
Učlanjen(a)
08.02.2010
Poruka
56
Ko nije znao(ako neko nije),postoje dve verzije serije,sve u svemu,dobri su...
da,tacno je.postoji Rebelde(RBD)i Rebelde Way(Erreway).serije su slicne,ali je muzika totalno drugacija...ja sam jedno pre 2 god.bila vatreni fan RBD-a,isla sam i na koncert(onaj sto je bio u beogradu).imaju extra pesme,a i serija je odlicna!:acute:sada znam samo da se RBD raspao,a za owe druge nemam pojma:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
da,tacno je.postoji Rebelde(RBD)i Rebelde Way(Erreway).serije su slicne,ali je muzika totalno drugacija...ja sam jedno pre 2 god.bila vatreni fan RBD-a,isla sam i na koncert(onaj sto je bio u beogradu).imaju extra pesme,a i serija je odlicna!:acute:sada znam samo da se RBD raspao,a za owe druge nemam pojma:dntknw:

Ja nisam neki fan te muzike ali sam seriju (Erreway) pratio dok je bila...
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
356
Ja sam samo pratila 1. sezonu serije Rebelde. :)
Ona je zaista dobra, a ove ostale sezone zamaraju. Očigledno je scenaristima serije ponestalo mašte.
Naime, 1. sezona je jako duhovita i simpatična. Gledala sam tu seriju i pre nego što je postala ovako MEGA_GIGA popularna. Muzika nije loša, ali nije ni baš najbolja. Slažem se da imaju par pesama koje su vrh, ali samo to. ;)
 
Natrag
Top