Rat za Novakovu majicu - devojčica plakala

Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Rat za Novakovu majicu
- devojčica plakala, žena kaže "Ne dam!"








Izvor:
Blic.rs





Snimak na kome se vidi kako jedna žena "otima" majicu koju Novak Đoković baca ka jednoj devojčici na tribinama posle fantastičnog finala Australijan opena obišao je svet, a prepucavanje oko toga kome je najbolji teniser namenio deo svoje opreme posle šest sati borbe sa Rafaelom Nadalom (3:2) i dalje traje.


210488_nole_f.jpg



Velika Đokovićeva navijačica, 14-godišnja učenica Melisa Kuk zatražila je od Jejl Rotšild da joj vrati majicu, jer je "jasno da je bila namenjena baš njoj".

"Vikala sam ceo meč, a Novak je to video. Plakala sam jer nisam mogla da verujem da je nešto za šta verujem da je bilo namenjeno meni uzeo neko drugi. Želim samo da mi gospođa vrati majicu", rekla je Melisa australijskim medijima.

Odgovor je brzo stigao sa druge strane, a gospođa Rotšild je rekla da su njene tri ćerke uznemirene

"Moje tri ćerke su uznemirene zbog svega što se piše u medijima. Kada je majica bačena, tamo je bilo 20 ljudi, svi su ispružili ruke. Znalo se da će 19 njih biti razočarano. To je život. Nisam siguran da sam baš mogla da otmem nešto iz ruku nekome ko je sedeo tri mesta od mene", rekla je Rotšild.

Ona je dodala i da Melisa "dobro prošla te večeri" jer je imala znojnicu, peškir i patiku.

Ipak, Melisa je to demantovala.

"Ti predmeti su sa prošlogodišnjeg Opena, a peškir mi je dao jedan od zvaničnika turnira", rekla je razočarana Melisa.

Pogledajte snimak ovog događaja:





 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top