Radnik obezbjeđenja Venecije nokautirao napadača

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Radnik obezbjeđenja Venecije nokautirao napadača





Autor: Goran Obradović
Izvor: Glas Srpske: 20.04.2011 21:00


BANjALUKA - Tri osobe zadobile su povrede u tuči do koje je došlo u utorak oko 23 časa ispred noćnog kluba "Venecija" u ulici Save Kovačevića u banjalučkom naselju Borik, potvrđeno je u Centru javne bezbjednosti Banjaluka.
130


Tad su se potukli Boris Sejdić (24) i Mladen Pajić (23) sa jedne i Goran Dž. (38), sa druge strane. Svi učesnici tuče su iz Banjaluke.
Izvor blizak istrazi ispričao je da su Sejdić i Pajić napali Gorana Dž. koji je radnik obezbjeđenja u "Veneciji".
- Sejdić i Pajić su poslije vrijeđanja nasrnuli na Gorana Dž. , a Pajić ga je više puta kamenom udario u glavu. Goran Dž. je poslije toga uspio da im uzvrati, udario je pesnicom Pajića koji je pao na zemlju i ostao bez svijesti. Poslije dolaska policije Pajić je vozilom Službe hitne pomoći prevezen u Klinički centar u Banjaluci - rekao je pomenuti izvor koji je dodao da su dvojica napadača odranije poznati policiji.
Goran Dž. rekao je za "Glas Srpske" da je to veče radio na ulazu u noćni klub. Kada su došli Sejdić i Pajić pokušali su da uđu u klub.
- Došli su nešto prije 23 časa. Ponašali su se agresivno, galamili su i pokušali da uđu u klub. Kada sam ih vidio na uljudan način sam im rekao da ne mogu ući unutra i da idu na neko drugo mjesto - istakao je Goran Dž. i dodao da nije siguran da li su bili pijani.
On je rekao da su se potom Sejdić i Pajić udaljili nekih desetak metara od ulaza.
- Počeli su svašta da mi govore. Stajali su tu nekih desetak minuta, prijetili mi da će me ubiti i vrijeđali me pogrdnim riječima. Potom je jedan od njih uzeo kamen sa zemlje, zaletio se i udario me sedam ili osam puta po glavi - priča Goran Dž.
On je dodao da mu se potom pridružio i drugi momak, a da je on u samoodbrani uzvratio udarce.
- Morao sam da se branim, njih su bila dvojica, a još me je jedan udarao kamenom po glavi. Uspio sam jednog da udarim kako treba i završio je na zemlji - rekao je Goran Dž.
On je istakao da u pomenutom klubu ima više radnika obezbjeđenja, ali da samo jedan dolazi oko 22 časa, a ostali oko 22.30 časova.
Jedan od očevidaca koji nije htio da mu pominjemo ime rekao je da je krenuo u "Veneciju" i vidio kako su dva momka napali radnika obezbjeđenja.
- On je pokušao da se odbrani i jednog od napadača je udario toliko jako da je ovaj odletio nekoliko metara nazad i pao na zemlju. Mislio sam da više neće ustati - rekao je ovaj očevidac.
U CJB Banjaluka rečeno je da je njima prijavljeno da je ispred ugostiteljskog objekta u ulici Save Kovačevića došlo do narušavanja javnog reda i mira međusobnom tučom više lica.
- Po izlasku na lice mjesta policija je zatekla Pajića u besvjesnom stanju kojem je ukazana ljekarska pomoć. On je zadržan na liječenju u Kliničkom centru - potvrdili su u policiji.
Oni su dodali da je u toku utvrđivanje pojedinačne odgovornosti i podnošenje izvještaja zbog krivičnog djela tjelesne povrede.

"Flamengo"

Boris Sejdić i Mladen Pajić učestvovali su i u tuči polovinom septembra prošle godine ispred kafića "Flamengo" u ulici Skendera Kulenovića u banjalučkom naselju Kočićev vijenac.
Njih dvojica su se tada sukobili sa Slobodanom Gakovićem, koji je tada uspio da ih posiječe nožem, a oni su tada prevezeni u Klinički centar u Banjaluci.
 
Natrag
Top