Rade Davidović o "Dvoru": Nisam ljubomoran na Jocu Video

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Pevač o svojoj devojci Nini

Rade Davidović o "Dvoru": Nisam ljubomoran na Jocu Video




Izvor: Blic Zorana Nikolić | 12. 02. 2011. - 00:02h | Foto: Nikola Ilić

Iako su svi mislili da je u “Dvoru” na pomolu romansa između manekenke Nine Vorkapić i folk pevača Joce Stefanovića, izgleda da se to neće desiti. Ninina majka, Dušanka izjavila je kako se njena ćerka samo igra sa Jocom, i da je napolju čeka jedna osoba. Ta “jedna osoba” je mladi pevač Rade Davidović, poznatiji kao Arindy MC.

Rade i Nina su se pre devet meseci upoznali na njenom snimanju. Ubrzo nakon toga, usledio je početak ljubavne priče koja se na kratko prekinula dok je manekenka učesnik rijaliti šoua.

- Nina i ja smo zajedno malo duže od šest meseci. Pre ulaska u “Dvor” nas dvoje smo se dogovorili da napravimo pauzu u vezi - bio je iskren Rade Davidović.

- Nisam bio protiv njenog ulaska u “Dvor” ali nisam bio ni “za” njen ulazak, obzirom da smo zbog toga na kratko prekinuli našu vezu. Smatram da je to napredak za nju, i da će uticati na njenu karijeru, tako da tome ne mogu i ne želim da stajem na put - kaže dečko Nine Vorkapić.

Rade je Nini pre ulaska u “Dvor” savetovao da bude ono što jeste, i misli da nema razloga da bude ljubomoran na Jocu, iako su njih dvoje razmenjivali poglede i nežnosti, ležali u istom krevetu, i zamalo se poljubili.

- Što se Nininog odnosa sa Jocom tiče, ja sam potpuno ravnodušan. Verujem Nini, i skoro sto odsto sam siguran da se između njih ništa neće dogoditi. A Jocu razumem - ipak je ona prelepa devojka i retko ko može da joj odoli. Sve je to normalno - priča Rade i dodaje:

- Ne plašim se da će me Nina prevariti. Rekao sam joj da bih joj oprostio ako se zaljubi u “Dvoru”, pa se zbog toga konačno rastanemo nakon njenog izlaska.

Nina trenutno u “Dvoru” ima ulogu kraljice, a Rade smatra da joj ta uloga ne pristaje.

- Ona je takva dobrica, i jako je pažljiva u odnosu sa ljudima, pa uopšte ne mogu da je zamislim kako naređuje drugima šta da rade. Biće veoma blaga kraljica - uz osmeh dodaje Rade.

115966_zabnina10-decko-rade_kf.jpg



Pesma za Ninu

Rade, tačnije, Arindy MC, iza sebe ima pedesetak pesama, a trenutno sprema svoj album prvenac koji će izdati za produkcijsku kuću “City Records”. Na njemu će se naći i pesma “Princeza” koja je na popularnom sajtu “Youtube” preslušana preko milion puta.

- Pesmu “Princeza” sam napisao Nini. Tako je zovem od kako smo zajedno, a ostatak pesme je došao sam - kaže Rade.

 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top