Računarski vicevi

Član
Učlanjen(a)
01.05.2009
Poruka
108
Čemu služi hardware?
On prima udarce kad software ne radi.


Kako se krste hakeri?
U ime oca, sina i duha svetoga ENTER.


Mail s albanskim virusom:
Nemamo programera, pa moramo improvizirati - molimo vas da sami izbrišete sve podatke, a virus prosljedite dalje.


Poštovana tehnička podrško,
Prošle godine sam unapredila svoj Dečko 5.0 program u verziju Suprug 1.0 i primetila sam da novi program pravi neočekivane promene u modulu za knjiženje, ograničio je pristup Cveće i Nakit aplikacijama koje su radile savršeno pod verzijom Dečko 5.0. Povrh svega, Suprug 1.0 je deinstalirao većinu mojih programa kao što su Romantika 9.9 a instalirao neke module koje ni sama ne znam šta znače, kao što su NFL 5.0 i NBA 3.0, sa druge strane Dijalog 8.0 i Čišćenje Kuće 2.6 jednostavno sruše ceo sistem. Probala sam da situaciju očistim programom Zvocanje 5.3, 5.4 i 5.5. ali na žalost nisam ništa postigla.
Očajna
------------------------------
Draga Očajna,
Niste obratili pažnju na deklaraciju, Dečko 5.0 je zabavni paket, a Muž 1.0 je operativni sistem. Pokušajte da unesete sledeće komande > C:/MISLILA SAM DA ME VOLIS i instalirate programe Suze 6.2 Tada bi trebalo da aplikacija Muž 1.0 automatski pokrene program Krivica 3.0 i Cveće 7.0. Ali upamtite, preterana upotreba ovog metoda može da pokrene Neprijatnu Tišinu 2.5 i Pivo 6.1. Posebno je Pivo 6.1 neugodna aplikacija! Nikako ne instalirajte Taštu 1.0 i ne pokušavajte da reinstalirate neku od starijih verzija aplikacije Dečko. Obe ove aplikacije nisu podržane i samo će srušiti Muž 1.0 sistem. U suštini, to nije loš program, ali ima ograničenu memoriju i ne može da nauči nove aplikacije tako brzo. Porazmislite o nabavci novog softvera, lično preporučujem vam Začinjenu hranu 5.3 i Seksi donji veš 1.0. Oprezno koristite aplikaciju Zvocanje jer onda može doći do tajne instalacije virusa Ljubavnica 1.0 koji jedino možete da obrišete Privatnim detektivom 5.8 ili čak Advokatom 9.8. To je veoma teško izvesti pravilno jer moze doći do resetovanja sistema Muž 1.0 koje je bespovratno i zahteva instalaciju Muža 2.0.


Šta kaže programer kada ima ružan san?
ALT + F4.


Šalje Mujo Hasi internet adresu:
www.znamkotizenujebe.co.ja


Zaposli se Fata, dobije svoj kompjuter, radi svakodnevno na njemu, sve ide super. Međutim, jedan dan se razboli i ne dođe na posao, a njenim kolegama treba nešto s njenog kompjutera, ali ne znaju lozinku. Zovu oni Fatu:
- Fato, koja ti je lozinka na računalu?"
- Velkom. - odgovori Fata.
Probaju oni 'WELLCOME' - neće. Probaju 'VELKOM' - neće. 'VELLCOME', 'VELKOM' - ništa neće. Zovu oni Fatu ponovo:
- Fato, kaži nam koliko slova ima ova tvoja lozinka?
- Pa jedno. - kaže Fata.
- Pa kako jedno, pobogu!?
- Pa vel'ko M!


Što kaže žena Bill Gatesu poslije prve bračne noći?
Sad znam zašto ti se kompanija zove Microsoft.


Razgovaraju dva programera:
- Juče sam u noćnom klubu upoznao prekrasnu plavušu.
- Uh!
- Predložio sam joj da odemo do mene na kafu i ona je pristala.
- Uuh!
- Čim smo ušli u stan zavapila je: "Skini me!"
- Uuuuh!
- Skin'o sam sve s nje, na kraju i gaćice i stavio je onako potpuno golu na radni sto do PC!
- A, imaš PC kod kuće? A koji procesor imaš?


Studenti rade pismeni ispit. Vrijeme ističe i svi užurbano predaju radove, samo jedan još piše.
- "Kolega požurite, još samo minut", opominje ga profesor, ali ovaj još piše. Nakon deset minuta profesor će opet:
- "Kolega, uzalud pišete, vaš rad neću primiti, vrijeme je odavno isteklo."
Ovaj na to ustaje, prilazi katedri i pita profesora:
- "A znate li vi ko sam ja?"
- "Ne znam i ne zanima me", odgovori profesor.
- "Odlično!", reče student i ugura svoj list među radove ostalih studenata.


Dođe informatičar na benzinsku pumpu, zamoli prodavca da mu natoči benzin, a prodavac pita:
- "Hoćete 95 ili 98?"
- "Zar nemate XP?"


Znate li čovjeka koji svojoj djevojci piše pismo VELIKIM slovom zato jer mu je djevojka nagluha?


PROFESOR:
- "Kako se zove prajezik iz kojeg su potekli ostali jezici?"
UČENIK:
- "Paaa... turbo paskal."


Oko pola noći programer piše porgram. Naljutio se što mu ništa ne ide i napiše "JEBI SE".
Kompjuter:
- "Part of hardware missing!"


- Zašto slon ne može kupiti kompjuter

- Boji se miša.


...Od kad mi je žena zabranila kafanu, našao sam sreću u Paltalku, sad chatam, pijem ispod stola i dobro mi je!


- Znate kako se informatičari krste?

- "U ime Oca i Sina I Svetoga Duha ENTER!"


Znate da živite u 21 vijeku ako greškom ukucate svoj pasvord na mikrovalnu peć.


Svađaju se monitor i centralna jedinica kad će na to centralna jedinica monitoru:
- "Hej vidi kolika ti je guzica", a monitor će na to:
- "Idi bolan, makar ja sebi nebi dopustio da me miš *ebe."
 
Učlanjen(a)
29.05.2009
Poruka
4
- Koja je najgora informatičarska kletva?
- Da Bog da ti riba Open Source!

Ode programer na pumpu da kupi gorivo i pita ga prodavac:
- Hoćete li gorivo od 95 ili od 98 oktana?
Tek će pogramer:
- Zar nemate Vistu?

Ide programer šumom i naleti na žabu. Žaba mu kaže:
- Molim te pomozi mi. Ako me poljubiš pretvoriću se u prelepu princezu i biću samo tvoja.
Programer se nasmehnu, uhvati žabu i stavi je u džep. Ide on dalje tek će žaba opet iz džepa:
- Molim te pomozi mi. Ako me poljubiš pretvoriću se u prelepu princezu i biću samo tvoja, čak ćeš i veliko bogatstvo da dobiješ.
Kad programer ništa. Žaba krene tako da ponavlja i programer se iznervira i kaže joj:
- Slušaj, ja sam programer i nemam vremena za ribe i takva sranja, ali analogna žaba koja govori... to je totalno kul.

Pričaju dva informatičara:
- E, imaš li na pozajmicu 1000 dinara?
- Imam, nego ajde da zaokružimo na 1024.

Šta viče programer kad krene da se davi?
- F1, F1, F1, F1 ,F1, F1 ...
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
- Gde si ti celu noć! Priznaj!

- Znaš draga, jučerašnji sastanak se odužio, pa je našoj novoj sekretarici otišao poslednji autobus. Zamolila me je da je odbacim kući; onda sam pred njenom kućom video da je ispustila zadnja leva guma na autu, pa sam promenio točak. Sekretarica me je ljubazno pozvala u svoj stan da operem ruke, i usput mi je skuvala čaj sa rumom, pošto sam se smrzao menjajući točak. Kad sam hteo da krenem kući, video sam da policija u njenoj ulici zaustavlja vozila i radi alko test, pa sam morao da sačekam da odu, zbog ruma u čaju. Onda je sekretarica predložila da prespavam kod nje... i eto...

- Ne laži, džukelo! Opet si celu noć bio u kancelariji i njakao kompjuter po forumu s onim tvojim ludacima!
 
Natrag
Top