Prvi SERBIAN community

Član
Učlanjen(a)
24.07.2009
Poruka
3
Kod:
[URL]http://network.elita.iz.rs/[/URL]
prikljucite se i vi!


homepicu.gif
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
24.07.2009
Poruka
3
Network Elita

:info:
Polako se povecava broj aktivnih clanova....
Hvala sto podrzavate pravu ideju...
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
26.03.2009
Poruka
225
hahaha dobra fora al nekapiram cemu ovo pored fejsa kad mi svi koje znam imaju face a niko nema ovo.....
 
Član
Učlanjen(a)
24.07.2009
Poruka
3
Komentari

citat "Stvarno, što je mnogo – mnogo je, ja skoro svo svoje vreme provedeno na Facebook-u iskorišćivam selektujući „hide“ opciju na bezbroj aplikacija i kvizova. U početku sam možda mislio – Ok, jedno stotinak block-ova i to bi trebalo da bude to … Ali je prosto neverovatno koliko ih ima. Nemam ništa protiv pojedinih grupa, fan page-ova, ima tu i par pametnih stvari (što je ipak retkost) .

Ono što ja ne razumem, jeste šta je tu ljudima zanimljivo, šta više greškom gospode koja su pravila famozni FB, sada moram i ja da čitam rezultate vaših kvizova, a to me OPASNO SMARA !!!
Znam da ljudi nisu krivi, administratori su „potpalili vatru“ ubacivanjem prvih aplikacija, ali dozvoljavanjem krajnjim korisnicima da sami stvaraju kvizove, stvorili su jedan neverovatan virus, koji se širi brže od kuge, i koji za razliku od nje, obolele zadovoljava , dok zdravi boluju…
Neću pričati o tome koliko je sve to nekulturno, @Blogowski je u svom postu već dovoljno rekao o tome, pa ne bih da ponavljam…

Ali svakako stoji činjenica da Fb nije ono što bi trebalo da bude, i to zahvaljujući dotičnim kvizovima i aplikacijama. Sigurno je i da Ja nisam jedini koji je to primetio, i verujem da svakom drugom korisniku FB-a te stvari smetaju …
O čemu se u stvari radi ovde ?!?
Pre par dana, potpuno neočekivano javio me se stari drug iz srednje škole (putem msn-a), i u nekom neobaveznom razgovoru, upita on mene da li sam zainteresovan da učestvujem u jednom projektu. Normalno moj sledeći korak bilo je pitanje o čemu je zapravo reč ?!? Naprotiv umesto odgovora dobio sam link. Kliknem ja normalno (dva puta), sacekam Firefoxić to lepo učita i WUALA (ili kako se već ovo piše), dobijam Home Page Facebook-a ali u izmenjenom izdanju, sa srpskom zastavom u levom ćošku i natpisom Network Elita samo za odabrane!
eLITA.JPG

Rekoh ovo deluje obećavajuće, normalno registrovao sam se i rešio da malo zavirim u srž svega toga. Ipak to nije onaj pravi Facebook, ali ovo je i bolje, nema gore navedenih „gluposti“ – pre svega. Od FB-a je nasledio samo Events i Groups.
U toku je i uvođenje Srpskog jezika u korisniči deo sajta, jer je u principu i planiran samo za ljude sa ExYu prostora.
Zasad je sajt u beta fazi, apsolutno nema nikakve veze sa softverom FB-a, a tema koja je korišćena može se legalno kupiti, tako da o nelegalnosti nema ni govora.

Zaista verujem da nisam sam i nisam u usamljen u svom mišljenju da FB odlazi na pogrešnu stranu, tako da ću skoro sigurno prihvatiti poziv da budem deo Elita tima.

Na vama ostaje da se registrujete, i pomognete i nama i vama da stvorimo jedno novo i mirnije mesto za druženje gde će draž biti u statusima, razmeni linkova, komentarisanju, i ćaskanju.
Svakako diskusija je otvorena – komentarišite…"

Dobrodošli na Elita Network !!!
 
Natrag
Top