Promena IP adrese

Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
27
Zanima me da li postoji neki program za promenu IP adrese.Problem je sledeci, zelim da nadjem IP adresu iz neke druge zemlje, lupam Argentine, jer ulazim na jedan chat gde postoje vremenske zone. Hocu da provalim ko je pokusavao da me hakne, ali moram zonu da promenim, da mi ne bude gmt+1
 
LEGEND
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
9.187
Zanima me da li postoji neki program za promenu IP adrese.Problem je sledeci, zelim da nadjem IP adresu iz neke druge zemlje, lupam Argentine, jer ulazim na jedan chat gde postoje vremenske zone. Hocu da provalim ko je pokusavao da me hakne, ali moram zonu da promenim, da mi ne bude gmt+1

Samim time što znaš nečiju ip adresu neće ti mnogo pomoći da saznaš tko tog momenta
koristi taj ip.To zna samo davatelj usluga tog korisnika i to je njihova poslovna tajna,do tih
podataka mogu doći samo "neke službe".
Kako većina korisnika koristi dinamičke ip adrese,taj što te pokušao hacknuti sigurno je već
nekoliko puta promijenio ip,a skoro pa sigurno,je koristio proxy i još neke načine da prikrije
svoj stvarni ip i lokaciju.
Evo primjer,po tvojoj ip adresi ti si korisnik Crnogorski Telekom a.d.Podgorica ........
Zato....moja ti je preporuka da instaliraš malo bolju zaštitu na komp i da jednostavno izbjegavaš
sajtove za koje sumnjaš da ugrožavaju tvoju privatnost.
 
Natrag
Top