prolemsa rapid share-om

Član
Učlanjen(a)
08.11.2009
Poruka
37
imam problem sa rapid share-om..kad god udjem,i hocu nesto da downloadujem sa njega pise mi ovo :

Your IP address ??.???.???.??? (ove upitnike sam ja postavio,da se nebi videla IP adresa) is already downloading a file. Please wait until the download is completed.

Premium members can download any number of files simultaneously. Become a Premium member now. The download will be available shortly.

ne znam sta je ovo.....koliko sam ja razumeo tu pise da ja downloadujem neki fajl,sto nije istina.....cak ova IP adresa koja pise tu nije moja.......

UNAPRED HVALA.....
 
Član
Učlanjen(a)
18.07.2009
Poruka
61
Promasio si temu pod 1.
Sto se tice tvog problema, problem je u tome sto si ti free user rapidshare downloadinga i stalno ces se sukobljavati sa tim vremenskim problemima. Nakon skidanja nekog valja mora da prodje odredjeno vreme da bi mogao da skines drugi fajl sa datog sajta. Postoji nacin da se zaobice to cekanje restartovanjem Rutera (modema) tvog internet provajdera... Za skidanje za Rapidshare-a mozes koristiti jdownloader, uz pomoc njega mozes namestiti automacko restartovanje rutera nakon downloadovanog fajla... pozz nadam se da sam bio od koristi.
 
Član
Učlanjen(a)
18.07.2009
Poruka
61
Jeste svakako :) izvoli link za download jdownloadera:
Kod:
http://jdownloader.en.softonic.com/download
pomoccoveku.jpg


Pozz...
 
Član
Učlanjen(a)
08.11.2009
Poruka
37
e izvini jos jedno pitanje....ono dole sto pise speed meni pise 0,i ja kad podesim na 1000kb/s pise mi crvenom bojom....zasto to ???
 
Član
Učlanjen(a)
18.07.2009
Poruka
61
Mora da prodje odredjeno vreme da bi program poceo sa download-om. 1000kb/s si namestio manuelnu brzinu download-a, ako nemas toliku brzinu dzabe si podizao na 1000kb/s... Pozz. :))
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
ostavi na 0 to ti je brzina bez ogranicenja ,sve sto postavis znaci da si ogranicen na tu brzinu. ako si free user skidaces brzinom koju ti odredi rapid.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
skini ovo

Kod:
http://rapidshare.com/files/299322945/Jdownloader_TUT.pdf
 
Natrag
Top