Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
E, ..da, trenutni favorit je Internet download manager , ruku na srce samo ako ga naterate da radi posle mesec dana. Naravno uz pomoc antikeyloggera i on radi besprekorno(plus krakovi i ostale dzamutke)

Istini za volju postoje i davno zaboravljeni alati, recimo [hl]Flashget[/hl] je bio apsolutni favorit svojevremeno, ..mozda je i sad, mogo je da skida i torrent fajlove, ..ako se nisam kleo u njega ..onda nisam bio ziv, mada je i to upitno ako poslusamo filozofe.
Zatim legendarni [hl]Download Accelerator Plus[/hl], u stvari on je bio prvi, al ajde sad , ..ako nisam odrastao na njemu, s oprostenje, onda sam lazov. Kasnije je dosao legendarni [hl]Orbit Downloader[/hl], kod njega antivirus cvrci ko da ste nagazili na buba-svabu, mada kad podignete nogu nema nista, s oprostenje ako pomirisete stolicu na kojoj sedite ne mogu da garantujem, ali bih se rado opkladio.
..Meni se jedanput desilo da se vozim u kolima sa sefom iz firme, .ebes me ako miris nije bio isti ko ko neoprane uzice.. :D , s oprostenje slicno ko kad otvorite kesicu sa kafom. Iskreno se nadam da ju je on otvorio pre nego smo usli u kola, ..mala sala naravno.
Takva vam je situacija i sa ovim downloaderima, sad su dobri, a posle kad pogledas .ebote nisi ni admin da rodjenoj masini, ..salim se.
Inace u planu su sledeci anfiniteti sa virtuelnim downloaderima koji se ubrizgavaju direktno u mozak, pod uslovom da imate onaj sa 3 setice chip, takozvani hell-bily.
To ti je to dragi rukice72 milimetra, od Flashget-a, do Internet download manager-a, moz prosto da biras, do duse ti ne navede dal imas Linux, jer se u tom slucaju doticna situacija "Drakonski menja", mislim u pogledu arsenala, ..vatrenog.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Ima i 4K Video Downloader,ali IDM je jos neprevazidjen,pa kao i trial verzija.Sada je aktuelam 6.27.Ima i aktivatoe,ali ne klasicni,samo se treba potruditi i naci ga.nazalost ja sam ga nasao,ali nisam obelezio stranicu odakle.Mislimda je opet najbolje sa Torrenz-a2.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Ja sam zeznuo Internet download manager preko antikeyloggera, blokirao sam mu opciju "Modifiying protected registry keys" i jos nesto sitno i sad prakticno blokiran i zamrznut kao da malopre instaliran trial. Mora se reci da su mu se programeri stvarno namucili da ga ogranice, prolio sam mlekce dok nisam provalio stos.
Takodje sam morao da mu blokiram jos neke opcije, neces verovati, al hvata screenshotove i salje, a ti mislis kao obican downloader, svasta ima.
Takodje pravi i gomilu praznih foldera koje mora da brises programom pod nazivom ..

red-v2.2-setupemptyfolderDeleter.exe

..radi poboljsanja perfomasi Win-a.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Da nije samo program za download-ovanje i vise je od toga,samo treba ispitati njegove mogucnosti.Kao i svaki drugi program ima i nezeljenih stvari,ali kada se uoce na vreme,sve radi kako treba.U svakom slucaju savaki program koji nam treba za rad,treba dobro da se upozna i kakve su mumogucnosti.
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
JDownloader ti je dobar samo ubaciš linkove i on šljaka osim ako se ne traže one capitčke pa ih moraš ručno kucati.
 
Natrag
Top