Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Program za slanje platnih listica

• Začetnik teme toda81
  • Datum pokretanja
toda81

toda81

Član
Da li mozda neko ima licencu ili crackovan program za slanje platnih listica?

K

kuliakan

Član
Da li mozda neko ima licencu ili crackovan program za slanje platnih listica?
Da li biste mogli biti samo malo precizniji? Eto, ja sam proveo za kompjuterom preko 20 godina i pojma nemam o kojem bi se ovde programu moglo raditi, a ne znam da li postoji neki da ga nemam ili bar da nisam čuo za njega... Ako mislite na domaće programe iz ove kategorije, poput firme Softek, to nećete naći. Ako postoji neki (sigurno da postoji) koji je rađen za englesko govorno područje, napišite naziv/nazive. Vjerujem da ćemo ga onda naći i postaviti link.

toda81

toda81

Član
Nije bitno da li je program na srpskom ili engleskom jeziku, vec mi je bitno da je funkcionalan. Platni listici se nalaze u jednom pdf dokumentu, od ceva je jedan platni listic jedna strana tog velikog pdf dokumenta. Meni je potreban program koji ce pre svega da ucita listu radnika sa identifikacionim brojevima za svakog radnika, a zatim tu postoji opcija da se za svakog pojedinacnog radnika ukuca mejl adresa i onda kada se ucita taj veliki pdf dokument sam program prepozna svakog radnika po identifikacionom broju i onda automataki posalje tacno odredjeni platni liatic iz jednog velikog pdf dokumenta tacno odredjenom radniku na koga se odnosi.
Dobio sam ponudu za jedan takav program, ali me intereauje da li mozda postoji varijanta da se ima besplatno bez placanja licence.

Sent from my SM-N930F using Tapatalk

K

kuliakan

Član
Nije bitno da li je program na srpskom ili engleskom jeziku, vec mi je bitno da je funkcionalan. Platni listici se nalaze u jednom pdf dokumentu, od ceva je jedan platni listic jedna strana tog velikog pdf dokumenta. Meni je potreban program koji ce pre svega da ucita listu radnika sa identifikacionim brojevima za svakog radnika, a zatim tu postoji opcija da se za svakog pojedinacnog radnika ukuca mejl adresa i onda kada se ucita taj veliki pdf dokument sam program prepozna svakog radnika po identifikacionom broju i onda automataki posalje tacno odredjeni platni liatic iz jednog velikog pdf dokumenta tacno odredjenom radniku na koga se odnosi.
Dobio sam ponudu za jedan takav program, ali me intereauje da li mozda postoji varijanta da se ima besplatno bez placanja licence.

Pa, kako se zove program/programi? Očigledno je jako specifičan program u pitanju, vjerujem da niko sa foruma to ne zna šta je tačno. Evo, ja ne znam, tražim na Google da vidim šta je to i ništa ne nalazim... Opis funkcija programa je potpuno nebitna stavka, naziv programa je jako bitna stavka :)

toda81

toda81

Član
Poštovani/a,
Zadovoljstvo mi je da Vam ponudim softversko rešenje za slanje platnih listića na email adrese radnika osnovnih i srednjih škola.
Softver ima mogućnost uvoza RL1 liste, pa je samim tim unos radnika sveden na unos email adresa. Program takođe automatski prepoznaje koji platni listić treba da pošalje radniku na osnovu jedinsvenog broja radnika koji se nalazi na platnom listiću, tako da je potrebno da korisnik ovog programa samo izabere PDF fajl u kome se nalaze listići.
Proces za slanje listića je skoro potupno automatizovan, pa samim tim sigurno može da bude interesantan većini osnovnih i srednjih škola. Škole bi korišćenjem ovog programa uštedele na papiru, kao i na vremenu potrebnom za slanje i štampanje svim radnicima, posebno škole sa velikim brojem radnika.
Probnu verziju programa koja je ograničena na slanje samo na dve email adrese dostavljam Vam u prilogu, dok se puna verzija lako aktivira unosom ključa.
Nadam se da ovo softversko rešenje može da Vam bude zanimljivo.
Ako želite saradnju ili kupovinu softvera, možete me kontaktirati na ...

Poslednja izmena:
toda81

toda81

Član
Ovo je taj program i sadrzaj ponude. Pretpostavljam da ovo mora da se kupi i ne bi bio problem da kupimo taj program, ali covek nije u centralnom registru tako da automatski nemamo mogucnost da ga kupimo.

Mislio sam da li mozda postoji neka inostrana verzija ovog programa...

K

kuliakan

Član
Eh, sad bar znamo o čemu se konkretno radi. Postoji AccountEdge Pro ali je isključivo za Mac platformu. Upravo taj fazon programa. Pominjem ga da bi i drugi imali više informacija, jer očekujem da se još neko uključi na ovu temu.

Što se tiče kupovine u smislu da čovek koji je pravio ovaj program nije u registru firmi, po meni to nije problem, kad ste svakako tražili ''crack'' varijantu :) Ovaj program od Filipa Ilića nije teško ''razbiti'' ali ne vjerujem da će neko sa područja SFRJ to raditi, etika.

toda81

toda81

Član
Posto ne postoji alternativni crackovani program tipa ovog programa onda cu pokuisati da pronadem nacin da platim ovaj program i resen je problem :)

K

kuliakan

Član
Posto ne postoji alternativni crackovani program tipa ovog programa onda cu pokuisati da pronadem nacin da platim ovaj program i resen je problem :)
Ja sam još malo surfao i koliko sam shvatio - u pitanju je varijanta ''Payroll'' software....?
U toj varijanti pogledajte recenzije programa sa linka. Neki od njih se mogu naći. Ja imam ZPAY PayWindow Payroll System iz 2012-e. Ako neki od njih ''pije vode'', da potražimo, a ako ne, onda se nadam da nije skup Ilićev program. Po meni bi bilo korektno kupiti rad našeg čovjeka, svakako.

HTML:
https://alternativeto.net/software/accountedge-pro/

toda81

toda81

Član
Hvala!
Sto se mene tice to je za mene najbolja i najlaksa varijanta, ali je problem placanje zbog centralnog registra, ali probacu nesto da smislim.

Da je moja firma ja bih odmah kesirao i paltio program, ali nije i ne zelim da dajem novac iz dzepa za nesto sto meni licno nije neophodno, ali bi olaksalo rad svakako i smanjilo sredstva na mesecnom nivou kada je papir u pitanju.

Svakako bi se taj sw vekma brzo isplatio.

Probacu da pronadjem nacin kako da ga kupimo.