Program za pronalazenje fajlova ranije instaliran OSi programa

Član
Učlanjen(a)
01.04.2011
Poruka
293
Danas sam Recuvom preskenirao laptop i pojavio se poprilican broj fajlova iz 2008 godine!
Recuva nema opciju da brise te fajlove pa pitam da li postoji program koji bi otkrio iste fajlove i ponudio opciju brisanja?
Na internetu nisam nasao nista.
Mozda neko jeste?j
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Danas sam Recuvom preskenirao laptop i pojavio se poprilican broj fajlova iz 2008 godine!
Recuva nema opciju da brise te fajlove pa pitam da li postoji program koji bi otkrio iste fajlove i ponudio opciju brisanja?
Na internetu nisam nasao nista.
Mozda neko jeste?j

Mislim da Recover my files program ima tu opciju za pronalazenje i brisanje ako budes uspeo da madjes na torentu krek koji radi!
Mozes probati i total comander ali za njega nisam siguran da li ima to sto tebi treba!
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
Koliko sam shvatio vi zelite da izbrisete fajlove koji bi mogli da se povrate. To mozete uraditi sa low level formatiranjem, imate par alata na hiren's boot, a mozete i koristiti software proizvodjaca hard diska...
 
Član
Učlanjen(a)
01.04.2011
Poruka
293
Koliko sam shvatio vi zelite da izbrisete fajlove koji bi mogli da se povrate. To mozete uraditi sa low level formatiranjem, imate par alata na hiren's boot, a mozete i koristiti software proizvodjaca hard diska...
Skenirajuci sa Recuvom pojavili su fajlovi nastali 2008!
Sa PrivaZer programom sam pronaso te fajli i mnoge druge i obrisao ih.
Laptop poslije ovoga radi normalno!
 
Natrag
Top