Produkcija kriva za svađu između Dragane i Lepe?

Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
Produkcija kriva za svađu između Dragane i Lepe?

Lepa-Lukic.jpg

Zdravstveno stanje pevačice Lepe Lukić pogoršalo se preksinoć, kada su producenti zbog njenog visokog pritiska bili primorani da je hitno odvedu u bolnicu! Naime, Lepa se tokom rasprave sa novinarkom Draganom Tripić toliko uznemirila, da je počela da plače i zamolila produkciju da joj pošalje tabletu za smirenje! Pošto ni to nije pomoglo, legenda domaće folk muzike hitno je prevezena u jednu kliniku, gde je zadržana do jutra!

“Produkcija je odmah reagovala kada je videla Lepin plač i hitno je odvezla u jednu beogradsku privatnu kliniku. Sreća je što je pevačica u kući na vreme popila lek, inače bi, s obzirom na njene godine, zdravstveno stanje moglo žestoko da joj se pogorša. U bolnici se zadržala do pet ujutru jer lekari nisu hteli da je puste dok se ne uvere da se dobro oseća. Tek kada su konstatovali da je Lukićevoj bolje, pustili su je nazad u Šimanovce”, priča za „Alo!“ izvor blizak produkciji.

Inače, svađa između legendarne pevačice i Dragane je počela tako što je produkcija „bacila rovca“ Lepi ne bi li se nešto dešavalo, a novinarka je kao šoumen prihvatila igru. Tripićeva je optužena da je pričala iza Lepinih leđa da je njen koncert prošao odlično i da je Centar “Sava” bio pun, ali da je podelila pola karata.

“Sram te bilo! Oštrokondža jedna si ti! Nisam ja, bre, Mica Trofrtaljka! Tebe su ubacili ovde da provociraš! Go*naro jedna! Ja sam te ljubila, a ovako si mi zavukla! Iš od mene! Svi ćute i ne smeju da te nominuju, a ti ovde kao tražiš neki šou. Sram te bilo!”, pričala je Lepa u suzama, dok je Dragana sedela mirno i pokušavala da objasni da je sve to zamisao “krunskog saveta” i da je samo želela da napravi šou.

“Sve reči sam namerno izgovorila zbog šoua. Sve opet ide preko mojih leđa i ima da ispadnem najgora. Nastavljala sam priču samo da bi se nešto dešavalo, a ja sam sama rekla da je Centar “Sava” za njen koncert bio pun”, rekla je Dragana i naglasila da je njena iskrenost uvek košta.

“Ja sam samo iskrena i hoću da se ovde nešto dešava. Namerno sam sve ovo rekla. Ona psuje na šatrovačkom, a ja da me ceo svet razume, to je razlika! Svi ste vi heroji posle bitke!”, govorila je novinarka, dok joj se na licu videlo da se pokajala što je po milioniti put samo htela da posluša produkciju da ne bi bilo dosadno.

Lana: Sa Lepom se ne treba šaliti!

Većina dvorana je stala na stranu Lepe Lukić zbog njenih godina i stanja u kom se nalazila, a Lana Toković je pokušavala Dragani da objasni kako je vrag odneo šalu i kako sa starijom pevačicom ne sme da pravi “rijaliti”.

“Dragana, ne možeš se sa njom šaliti, ona ima godine. Đavo je odneo šalu i to radi sa mlađima ili sa mnom koja te razumem, a sa njom nemoj. Ja te razumem, ali kada si videla da je počela da se sekira i plače, trebalo je da prekineš”, govorila je Tokovićeva, dok je Bebi Dol podržavala.

Izvor: Alo
 
Natrag
Top