Problemi sa stranicama na kompjuteru

Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Od nedavno imam neobičan problem. Kad surfam, ako idem pri dnu stranice vraća se na sredinu ili na vrh. Kad hoću koristiti onaj točkić na mišu dešava se da ga pokrećem, a stranica samo ide gore-dolje bez imalo pomaka. Jedini način je da koristim onu skroz desnu traku za dolazak na dno stranice. Ovo se dešava na svim stranicama. OS je win 10 pro. Ne znam, valjda nije u mišu problem.
 
Učlanjen(a)
13.01.2016
Poruka
275
Da li je u mišu problem, lako može da se proveri ako se otvori neki Word ili pdf dokument na više stranica i vidi da li može sve da se pomera normalno. Drugi način je da se isključi miš i surfuje onim strelicama gore i dole na tastaturi. Ako je to OK, onda je problem u mišu.
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Bilo bi dobro da imaš neki Live Linux ili Strelec i butuješ sistem sa tim operativnim sistemima i probaš to isto na njima. Ako dobiješ isti rezultat do miša je ili imaš drugoga miša pa probaš sa njim. Ja uvek imam rezervnu tastaturu ili miša zlu ne trebalo. I @Fanuc ti je dao dobar predlog.
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
U mišu je problem. Šteka mi onaj kotačić prilikom surfanja. Danas popodne sam primjetio. Igrao neku igricu gdje se kotačić ne koristi i sve je bilo u redu. Čim počnem koristiti kotačić počne da šteka. Hvala na odgovorima.
 
Natrag
Top