Problemi sa Firefoxom

Učlanjen(a)
01.01.2014
Poruka
23
Molio bih za pomoc ,Od preglednika koristim Fireox i Chrome (ovaj drugi manje ,sluzi mi kao rezervni !) ..Od prije par dana mi se u Firefoxu pojavio problem ,,,normalno se otvori i sve ali ne pokazuje mi Zabiljeske i Povijest ,,,t.j. ne otvara mi Alatnu traku zabiljeski .Cim se otvori pojavi se poruka " Greška u pokretanju preglednika Sistem zabilješki i povijesti neće funkcionirati jer jednu od datoteka iz Firefox koristi druga aplikacija. Pojedini sigurnosni programi mogu uzrokovati ovaj problem. "Isao sam na Mozziline stranice i pokusao rijestiti problem po njihovim uputama ali ne koristi ,Od zastite koristim Avast koji sam i ugasio da vidim dali smeta ali se dogada isto ,Cak sam i instalirao novi Fireox ali se dogada isto .Posto sam priej godinu dana nesto zabiljeski prebacio u Chrome sada se momentalno koristim njime i kada ga otvorim Zabiljeske i Povijest tamo rade normalno .
Molio bih ako netko zna kako da osposobim stari Firefox jer su mi u njemu mape sa zabiljeskama koje sam spremao pa da mogu ponovo doci do njih ,Hvala unaprijed !
 
Učlanjen(a)
01.01.2014
Poruka
23
Druze ,sve sam odradio i nista ,!Opet isto ! Instalirao i pocistio sta jebilo ali opet ista stavr ...pojavljuje se obavijest i nema Zabiljeski i Povijesti .Sta bih jos mogao uraditi ?
 
Natrag
Top