Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
79
Problem kad treba da nesto skinem pomocu skipscreen-a,krene odbrojavanje i onda izbaci gresku i ispod pise:"The download cannot be provided. Please check, if your browser supports Javascript.Skinuo sam i novu javu al opet isto,nemam vise zivaca za pretragu,ako ko zna sta z...va neka postuje,pozzzz:beee:
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Nisi rekao koji browser imas, idi na settings ili preferences, zatim na advanced i content i obelezi (Checkiraj) Enable JavaScrypt i Enable Plug-ins, i trebalo bi da radi, odnosno nisu ti ukljucena Java ili pluginovi u podesavnjima browsera.
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
79
Nisi rekao koji browser imas, idi na settings ili preferences, zatim na advanced i content i obelezi (Checkiraj) Enable JavaScrypt i Enable Plug-ins, i trebalo bi da radi, odnosno nisu ti ukljucena Java ili pluginovi u podesavnjima browsera.
U pravu si,nisam pomenuo da je rec o mozilli,proverio sam i sve ja cekirano a problem je isti,mozda je treba reinstalirati ili?.....
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
79
Proradilo je sve samo,verovatno je mozilla malo kaskala u vezi jave ko bi ga znao....
Tema moze u lock.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top