Problem Viber kupovina naljepnica (stickers)

Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
Imam problem sa skidanjem, odnosno "kupovinom" naljepnica (stickers) na viberu. Do sada je radilo sve normalno, skidao sam i "kupovao" sve naljepnice koje sam htio jer imam instaliran Lucky patcher i on mi je omogučio to. Prije par dana kada sam pokušao da skinem neku od ovih koje se naplaćuju, dobijem poruku: Ovu kupnju nije moguće dovršiti jer je prekinuta veza sa trgovinom Google Play. Provjeri imaš li pravilno postavljen korisnički račun Google Play i pokošaj ponovo.
Inače Google Play mi radi bez problema, telefon je Samsung Galaxy S3 Neo i radi na Kitkat 4.4.2. Sve ostalo mi radi bez problema. Zadnji put kada sam imao problem sa viberom rješio sam ga resetom na tvorničke postavke. Sada mi se to ne radi jer sve radi besprijekorno i ne da mi se ponovno sve postavljati....
Ako neko ima rješenje, unaprijed hvala......
 
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
Oprostite ljudi, evo uspio sam naći rješenje, problem je bio u aplikaciji Freedom koja je onemogučavala da ovo radi..... znači treba je deinstalirati... da Lucky patcher može završiti posao
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
68
Oprostite ljudi, evo uspio sam naći rješenje, problem je bio u aplikaciji Freedom koja je onemogučavala da ovo radi..... znači treba je deinstalirati... da Lucky patcher može završiti posao

Druze kako skidas nalepnice sa lucky patcherom? Mogu li i one koje se placaju da se skinu? I treba li telefon da bude rootovan?
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top