problem sa rezolucijom monitora

Član
Učlanjen(a)
13.07.2009
Poruka
339
Imam Lcd monitor BENQ G900WAD, njemu bi rezolucija trebala da bude
1440 x 900 na kojoj je i radio,problem je u tome sto kad sam instalirao windows7 ponudio mi je nove drajvere za grafičku (integrisanu) i kada sam ih instalirao sistem je sam promeniu rez. u 1024x768,i kada sam hteo da vratim na
1440 x 900 te rezolucije nema,a kada stavim bilo koju vecu rez. slika je manje vise mutna.
A kada vratim drajvere na prethodne, neke aplikacije i igrice neće da rade(npr. Photoshop, Ashampoo Photo Commander 7) i pise da instaliram nove drajvere.
Pa ako neko zna rešenje?
 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2009
Poruka
11
problem ti je do drajvera za graficku nadji najnovije drajvere za tvoju graficku
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2009
Poruka
339
To nije resenja ,bar ne u njegovom slucaju.Sam je napiso da je istaliro nove i da mu nije htelo.

Baš tako, kad sam instalirao nove drajvere promblem se i pojavio.
trebalo bi da su ovi koje mi je win7 ponudio da instaliram najnoviji,jedino ako ima novijih
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
To nije resenja ,bar ne u njegovom slucaju.Sam je napiso da je istaliro nove i da mu nije htelo.

Nije tocno ti si instalirao drivere koje je microsoft ima na svojoj stranici. Ako imas ati integriranu odi na njihovu stranicu i skini najnovije drivere isto vrijedi i za nvidiu i onda bi trebalo radit
 
Natrag
Top