Problem sa preimenovanjem particije pomozite!!!!!!!!!

Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
Problem je što ne mogu preimenovati particiju (u ovom slučaju je to D: particija), jednostavno sama se preimenovala u Programi 2013 ( tako se sada zove i ne mogu je nikako preimenovati) i promjenila je iconu particije, da li je neko imao ovakav slučaj, probavao sam i sa desnim klikom i sa computer-menage i slično, međutim kako god da je preimenujem ona vrati ime u ovo gore navedeno, molim nekog ko stvarno zna rješenje da mi pomogne. Hvala unaprijed
 
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
Hvala ti puno na trudu ali vidiš da sam to već radio, problem sam riješio, neko mi je snimio autorun.inf datoteku na disk koja mi je radila problem.
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
413
Dobro je da si resio problem,mozda za ubuduce...
Pre ovakvih i slicnih akcija treba iskljuci "System Restore".Takodje "Computer Manager",to jest: "Disk Management" veoma lose ili nikako ne odradi to sto si ti hteo: (rename or change label disk drive). U vecini slucajeva Windows jednostavno nece da menja ili brise neke svoje postavke.Za ovo postoje odlicni alati:partition Magic,Partition Manager ili slicno tome,"Paragon boot CD" gde jednostavno mozes da se "igras" sa particijama.

Autorun(autorun.inf)ili poznatije “worm” file se "ne vidi"uvek na hardu,CD-DVD-u ili flash-u."(Tvoja je sreca da si ga pronasao)". Donekle pouzdan alat je Total Commander,koji uglavnom vidi ovakve "skrivene fajlove".Kao preventiva, Microsoft nudi "Fix it" Autorun alate:(enable-disable). Takodje postoje posebni (ili u sklopu antivirusa) programi koji "hvataju" autorun.inf...
Nesto sam pisao u vezi autorun.inf,kao i preventive, pa koga zanima moze da pogleda moju temu na forumu,...pozz...:

http://serbianforum.org/domaci-tuto...-autoplay-off-usb-clean-vakcine-security.html
 
Natrag
Top