Проблем са фејсбуком

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
Значи кад угасим комп или рестартујем, свеједно..и хоћу да се улогујем на фејс избацује ми да не ваља шифра, а 100% је нисам погрешио и тако 500х покушавам и неће и онда узмем РЕСЕТУЈЕМ нову шифру ставим и опет пробам да се улогујем и онда успе тамо из 10-ти покушај, и сад маму му јебем неће више уопште...увек каже лоша шифра, а сигурно није и онда опет ресетујем и пробам опет и неће и неће...полудео сам...пробам са другим програмом и неће ни тако..
 
Član
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
28
Priseti se kada si se ulogovao (registrovao) sa novom sifrom koja slova si koristio: mala ili velika i latinica ili cirilica. ako si se registrovao cirilicom ili velikim slovima a sada se logujes malim ili latinicom neces uspeti.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
Провалио сам у чему је проблем...шифра ми је била типа са оним хијероглифима, тараба, посто и те глупости и онда морам да држим шифт док куцам, а шифт изгледа скоро па црко па флешира и онда не изађу лепо слова и зато каже да лоша шифра :) Хвала иначе свима ;)
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
To se desava i meni, yabada tastatura i a prm. kucam QwErTy on ukuca WqtRyE :D .... baguju kompovi samo tako :D
 
Član
Učlanjen(a)
27.01.2010
Poruka
2
Ja imam problem sa Facebookom, naime kada otvorim stranicu i pokusam bilo sta npr da prokomentarisem status pogledam poruke ili da se odjavim on se zapuca, pa nakon pola sata prijavi gresku. Probao sam sa raznim brauzerima, al isto. Predpostavljam da je greska do operativnog sistema. Imam problem i sa skajpom jer ne mogu da zovem i primam pozive(mozda je izvor problema isti). Zanima me da li postoji mozda jednostavnije resenje od re-instalacije sistema:)
 
Natrag
Top