problem s mikrofonom

Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
0
mikrofon mi se sam iskljucio ili poremetio ,uglavnom sve sam proverila-dzek, hard... sve to ok ali sumnjam da mi je neki skorasnji program to poremetio a i ja naravno dodatno sve cackajuci cak je moguce i onaj speec u control pan. da je tu umesan. dok pricam mene niko necuje ali cuju moju muziku u pozadini ili bilo koji drugi zvuk ali glas ne zato mislim da je i speec poremecen. Cimam se vec nedelju dana molim vas pomagajte!!:cray:
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
ajde kad se vec igras probaj ovo

desni klik na ikonu zvučnika u taskbaru, otvoriš recording devices i tu trebaš imati sve što ti instalirano na kompu. za svaki slučaj desni klik, pa označi "Show disconnected devices" da bi ti se na panelu prikazalo sve. defaultni recording device obično bude digital input - njega odznačiš i za defaultni postaviš microphone. i onda se još samo poigraš s kalibracijom i glasnoćom, i to je to...

ili ovako

pa možeš i iz iz control panela: sound - kad se otvori kartica u vrhu mora imati tri taba: playback, recording i sounds (vista)... a i u xp-u i u sedmici opet moraš imati sound device....
 
Natrag
Top