problem-download sa youtube na win7 ultimate

Učlanjen(a)
02.01.2010
Poruka
133
pozz.. nemogu downloadirati klipove sa youtube.com. probao sam sa any-video converter i sa youtubeDownloader, probao sam i preko keepvid.com i vixy.com i opet nista.kada probam da downloadiram preko keepvid.com izlazi mi ovo:Error: Please click here to download Java. If you already have Java, please restart your browser and try again. kada sam koristio" XP" nisam imao nikakvih problema sa downloadiranjem i sa gorenavedenih programa a ni preko keepvid i vixy.com. ali sada koristim win7-ultimate i koji klip probam da downloadiram je bez uspeha. ako neko ima nekavu ideju kako da resim problem neka postavi svoje mislenje
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Pa nisi napisao dali imas Javu instaliranu ili nemas,posto ti trazi da instaliras Javu.Ako nemas,preuzmi i instaliraj Javu,a ako imas proveri dali je apdejtovana i nebi trebalo da imas problema.Ja imam Win 7 Ultimate i preuzimam sa You Tube bez problema.I sinoc sam jednom predlozio VDownloader

VDownloader


Ja sa njime preuzimam ili gledam You Tube klipove.Netreba nista drugo,samo u opciji >>SEARCH<< uneses koji te video zanima,on ti nadje i odmah dole ti ponudi "Download" ili "Play Now".Na tebi je da izaberes sta zelis.

2u8kutl.png
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
nesto te drugo zeza, kod mene je win7 ultimate i skidam klipove sa dobrim stari yuotube downloaderom. mozda programi koje navodis imaju problema sa kompatibilnoscu sa win7.
 
Učlanjen(a)
02.01.2010
Poruka
133
pozz.. instalirao sam "java" testirao sam je i radi. ali sad jedino mogi samo preko keepvid.com da skidam klipove. dok vixy.com daje oper neki eror: isto tako nemogu ni preko AnyVideoConvereter ni preko YOUTUBEDOWNLOADER da downloadiram. neznam sa jos nestima
 
Natrag
Top