Šta je novo?

Primo na mustek gp 220

Član
Učlanjen(a)
09.09.2009
Poruka
97
Imam navigaciju Mustek (gp220) ,da li neko zna kako da pokrenem primo koji sam iskopirao na sd mmc kartici a pre toga je formatirao jer je na njoj bila ,,mobilenavigator,,uopšte ne mogu naći navi path da nateram navigaciju da se pokrene sa primo.exe.A na njenoj kartici imam ovaj folder ,,__TFAT_HIDDEN_ROOT_DIR__,, Molim za pomoć i savet.

Ove podatke sam skinuo sa interneta:
Display size: 3.5" (8.9 cm.)
Battery: Lithium-polymer 1700 mAh
Battery life (hrs): up to 4 hours per charge
GPS receiver (GPS chipset): SiRF III
CPU: Centrality AT440 (300MHz)
External Memory: SD / MMC card slot

UREDNIK
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
koji imaš firmware?

firmware 1.35
Kod:
[url=http://dfiles.eu/files/yzvq49z2u]DepositFiles[/url]

223555.jpg

Kod:
[url=http://dfiles.eu/files/rzxh6196v]DepositFiles[/url]

Član
Učlanjen(a)
09.09.2009
Poruka
97
U postavkama imam ,,Verzija sistema Gps Version 1.112,, , neznam gde da vidim firmware, skinuo sam ovaj rar gp-220. Da li da ga odrarujem na sd karticu i ponovo pokrenem navigaciju i ona će sama da odradi update ili ne i šta dalje?

Skinuo i ovaj drugi rar ,,Mustek__SK ,,
Odradio sam update po uputstvu iz foldera ,na sd kopirao primo, ali mi i dalje ne pokazuje navi path a po uključenju pokaže ,,the application falied to start last time.Do you want reset to factoru defaults itd ,kada kliknem na jes pojavi se view fun i ponovo uvodni ekran gps/setings
Jel ima neko ko zna šta dalje sem ovog čoveka Vlade koji je prezauzet odgovaranjem i postavljanjem novih postova

Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
neće moći da ti radi primo previše je zahtevan , eventualno primo 1.1 a najbolje igo8 ili amigo

trebalo bi da ti taj meni bude kao na slici.

223555.jpg

mislim da treba da kopiraš te fajlove u koren kartice , pre toga formatiraš karticu

šta ima na internoj memoriji?

Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
09.09.2009
Poruka
97
__TFAT_HIDDEN_ROOT_DIR__
to je folder a u njemu
gpspara0
gpspara1
Bin datoteke vel.80kb 1.1.2007

Problem je što ne mogu doći do ,,navi path,, sad ću staviti igo8.
Nemam ovo samo izbor gps ili podešavanja
223555.jpg

Poslednja izmena: