Prikaz slicica u What Furk addonu

Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
naravno,mislim da je to u pitanju.............cekiraj i odredi direktorijum .....i usput jel imas insaliran metadata addon....

nemam instaliran metadata addon? nikad cuo za to....cemu sluzi on?

EDIT: na zalost nema promjene....sve imam podeseno po tvojim slikama ali nikako ne proradi....to izgleda je samo do mog XBMC....
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
nemam instaliran metadata addon? nikad cuo za to....cemu sluzi on?

Pripada u program addone i tacnije zove se Metadata Actors Pre.....u njemu imas gotovo sve informacije o filmovima,reziserima,covere,fanart.......ovo cisto usput pomenuo malopre,kada vec bili pominjali metadatu....

ZnCM1ycho.png
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
nemam instaliran metadata addon? nikad cuo za to....cemu sluzi on?

EDIT: na zalost nema promjene....sve imam podeseno po tvojim slikama ali nikako ne proradi....to izgleda je samo do mog XBMC....

ocigledno da ti nesto u njemu ne stima .......nisam pametan sta bi moglo biti......
 
Član
Učlanjen(a)
21.07.2013
Poruka
1
Pozdrav!

Imam problem sa what the furk add-onom. Imam instaliranu verziju 1.4.3a, registrovao sam se na furk.net (nakon sto sam dobio kod), namjestio username i password na wtf konfiguraciju, medjutim kada udjem i pokusam otvoriti bilo koju kategoriju javlja mi gresku "script failed! : plugin.video.whatthefurk ". Inace sa ostalim video add-onovima (icefilms, much movies, mash up,itd) nemam nikakvih problema.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Pozdrav!

Imam problem sa what the furk add-onom. Imam instaliranu verziju 1.4.3a, registrovao sam se na furk.net (nakon sto sam dobio kod), namjestio username i password na wtf konfiguraciju, medjutim kada udjem i pokusam otvoriti bilo koju kategoriju javlja mi gresku "script failed! : plugin.video.whatthefurk ". Inace sa ostalim video add-onovima (icefilms, much movies, mash up,itd) nemam nikakvih problema.

ako si siguran da ti je settings addona podesen dobro.....pokusaj ga obrisati i instalirati ponovo....imas ga u sktivenom folderu na lokaciji.....

Windows XP: Documents and Settings\[user]\Application Data\XBMC folder addons


Vista/Windows 7,8: Users\[user]\AppData\Roaming\XBMC folder addons

JrQ8T.png


takodje u xbmc folderu pomocu trazilice izbrisi sve fajlove vezano za furk pojam ........pa instaliraj ponovo....ta verzija radi i problem je kod tebe u xbmc a moguce i njegovom settingsu koji ti nije dobro podesen......
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.939
Pozdrav!

Imam problem sa what the furk add-onom. Imam instaliranu verziju 1.4.3a, registrovao sam se na furk.net (nakon sto sam dobio kod), namjestio username i password na wtf konfiguraciju, medjutim kada udjem i pokusam otvoriti bilo koju kategoriju javlja mi gresku "script failed! : plugin.video.whatthefurk ". Inace sa ostalim video add-onovima (icefilms, much movies, mash up,itd) nemam nikakvih problema.

I ja sam imao sličan problem. Kod mene je radio i unazad 10-ak dana je stao. Nema šta nisam probao-neće.
Danas probam a on ničim izazvan proradio. A i sličica je tu.
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
21.03.2010
Poruka
6
problem sa what a furkom.sve je radilo super nekoliko sati,i sad prilikom pokretanja fima izbaci could not connect to network server,molim pomoc
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
problem sa what a furkom.sve je radilo super nekoliko sati,i sad prilikom pokretanja fima izbaci could not connect to network server,molim pomoc

addon funkcionise sasvim ok........

OEVmDXr2G.png


Zxv8iku.png


jel ti javlja gresku samo za pojedine servere ili sve komplet......koji god izaberes.....
 
Član
Učlanjen(a)
21.03.2010
Poruka
6
greska je bila za sve komplet.ali sada vidim pod account info da imam samo gigu fore,danas sve radi.dok ne napunim gigu.znaci mogu pogledat jedan fim i za danas je gotovo.do drugog dana kad opet pocine od nule brojit.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top