Preporuka telefona

Član
Učlanjen(a)
07.06.2010
Poruka
46
Pozdrav svima, planiram da uzmem neki od telefona od operatera, MTS, Telenor ili VIP. Pa me zanima koji od telefona se najvise isplati, jer bih ga ja kasnije prodao, dodao nesto para i kupio sony z2 ili ako bude prilike nesto jace? Hvala
 
Učlanjen(a)
04.06.2010
Poruka
63
Nisi napisao koliku pretplatu imas.iako u zadnje vreme skoro za iste pare mozes kupiti normalna telefon bez da se obavezes na dve godine.Pogledaj da li ti se ispalti opcija da ti smanje pretplatu
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Moj savet je da, ako već hoćeš telefon na pretplatu, odeš u HANDY.
Kod njih možeš uzeti, ako si novi pretplatnik, telefon za VIP ili MTS mrežu. Takođe, kod njih imaš mnogo bolji izbor pristojnijih telefona nego kod VIP/MTS. Prost primer je Meizu M2 - njega nema kod operatera, a možeš doći do telefona za npr. 6000 din (daš odmah toliko, a npr u VIP Nova 3 paketu pretplata je 1690,00 din).
Iskreno, ja sam hteo upravo taj telefon da uzmem, ali VIP mi je ponudio (pošto mi ističe drugi ugovor) da uzmem HUAWEI P8 lite u istom Nova 3 paketu za 8500 din na 3 rate.
Ne razumem zašto bi prodavao dobar telefon??? Jedino ako misliš uzeti nekakav telefon vrednosti 10-15.000 din, pa da ga odmah prodaš.
 
Natrag
Top