Preminuo Triger iz "Mućki"

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Preminuo Triger iz "Mućki"

1_zpsbf3e9a5c.jpg

Rodžer Lojd Pak


Rodžer je rođen je u severnom London 1944. godine, a njegov otac Čarls Lojd Pak takođe je bio glumac. Agent Rodžera Lojda Paka potvrdio je da je popularni glumac sinoć preminuo od tumora.


Popularni Triger u "Mućkama" je bio stalni gost paba "Ragina glava" u pekamu i stari prijatelj Del Boja. Bio je đubretar i sitni švercer. Triger se u seriji pojavljivao od prve epizode, s kraćim pauzama, sve do kraja.


Izvor: Blic Online
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Del Boj i Bojsi žale zbog odlaska Trigera

Dejvida Džejsona i Džona Čelisa koji su igrali Del Boja i Bojsija u "Mućkama" pogodila je vest o Trigerovoj smrti.

1_zps42c7ac95.jpg

Dejvid Džejson, Nikolas Lindharst, Džon Čelis i Sju Holdernes


- Bio sam veoma tužan kada sam čuo da je Rodžer otišao. Bio je veoma ljubazan, tih, miran i skroman glumac sa kim je bilo zadovoljstvo raditi. Iako je igrao tog jednostavnog čoveka, Trigera u “Mućkama”, on je bio veoma inteligentan i kao glumac je mogao da odigra mnogo uloga. Ja ću ga se sećati sa ljubavlju i pamtiću lepa vremena koja smo proživeli zajedno - rekao je Džejson.

Glumac Džon Čelis, poznatiji kao Bojsi iz popularne serije, nakon vesti o Trigerovoj smrti istakao da je ovaj bio izuzetan čovek.
- Ovo je tužan dan. Pričao sam sa njim pre samo dva dana, a Rodžer mi je tada rekao da je čudno pričati o tome...Moje misli su sa njegovom porodicom. Bio je izuzetan čovek i nedostajaće mi. Niko ga ne može zameniti - izjavio je popularni Bojsi.


Izvor: Blic Online
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Mućke: Najbolje Trigerove izjave

Ričard Lojd Pak ostaće upamćen po ulozi Trigera u seriji "Mućke", a evo i najboljih izjava čoveka koji je Rodnija zvao Dejv.

1_zps24b8994a.jpg


Sa Rodnijem je popričao o "večitom" pitanju njegovog imena.

"Ne zovem se Dejv, zovem se Rodni"!

"Jesi li siguran"?
"Naravno da jesam"!

"Dakle Dejv ti je samo nadimak"?

O kulturi, filmu i muzici, Trig je imao da kaže sledeće.

"Onaj Gandi je snimio jedan film i nigde se više nije pojavio".
"Slušam Mocartov koncert broj 5... Karaoke verziju, nema reči".

Kada je dobio nagradu za izuzetnu posvećenost poslu u Gradskoj čistoći, posebno je istaknuta činjenica da decenijama radi sa istom metlom.

"To je ista metla, samo sam joj 17 puta promenio glavu sa četkom, a 14 puta dršku".

Na venčanju mlađeg Trotera nazdravio je "Kasandri i Dejvu", a kada je saznao da Delboj i Rakel čekaju bebu, ovako je objasnio kako će se ona zvati.

"Ako bude žensko, zvaće se Sigurni, po onoj glumici, a ako bude dečak, nazvaće ga Rodni, po Dejvu".

Prisetio se i kako je, u školi, udario glavom u znak "Pazi glavu".

"Naravno da sam ga video, ali nisam umeo da čitam".
Trig je objašnjavao kako je njegov rođak bio toliko očajan zbog duga od 500 funti, da se "dovezao do Biči heda, parkirao tik uz ivicu provalije, i sedeo tako satima, glave naslonjene na volan".

Kada je ujka Albert pitao šta ga je sprečilo da sleti sa litice i oduzme sebi život, objasnio je - "putnici u autobusu koji je vozio su mu skupili tih 500 funti".

Što se tiče porodice, jednom je izjavio da je "njegov tata umro par godina pre njegovog rođenja". Nije se ženio, ali je jednom prilikom Denzilu objasnio kako zamišlja svoju idealnu ženu.

"Ništa posebno, sitna, obična, sa malim ožiljkom na bradi odakle su joj uklonili bradavicu".
Rodni ga je jednom pitao da li su ga ikada nepravedno optužili za nešto, i Triger se prisetio da jesu.

"Kako si se izvukao", pitao je Troter.

"Nikako, bio sam kriv"!

(MONDO)
 
Natrag
Top