Predugo podizanje sistema

Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Problem rešen deinstaliranjem amd grafike iz device managera. Radi sve super.
A obzirom da vlasnik ne igra igre i da ima službeni lap-top, ništa i ne gubi gašenjem druge grafike.
@kuliakan kao što napisah, win 7 sp1 pro ima isti problem.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Problem rešen deinstaliranjem amd grafike iz device managera. Radi sve super.
A obzirom da vlasnik ne igra igre i da ima službeni lap-top, ništa i ne gubi gašenjem druge grafike.
@kuliakan kao što napisah, win 7 sp1 pro ima isti problem.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Problem nije resen, ne ide da covek koristi lap-top sa manjim mogucnostima od onih koje ima. Pokusaj sa starijim drajverima, prethodno ukloni ostatke drajvera sa Display driver uninstallerom. Moguce da novi drajver ima neki problem pa pokusaj da instaliras stariju verziju. Takodje ugasi nepotrebne procese i servise na startup. Po opisu tu je samo problem do drajvera. Ne znam da li si drajvere skinuo sa AMD sajta ili sa Lenovo support sajta. Pokusaj i jedno i drugo, i naravno ukloni ostatke sa DDU izmedju instalacija. AMD je uvek imao problema sa ostacima...

Clanove @SerbskiSin @kuliakan
molim da se vrate na temu, ili da presele diskusiju u odgovarajucu temu.
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Drajveri od grafičkih kartica i nisu najnoviji. Čini mi se da su oba bila iz 2015-te. I jedni i drugi su skinuti sa amd/intel sajtova jer na lenovo sajtu nema amd drajvera, a ni intel.
A da problem nije rešen - tačno je. Samo sam ga „prikrio“.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Učlanjen(a)
30.07.2017
Poruka
42
Drajveri od grafičkih kartica i nisu najnoviji. Čini mi se da su oba bila iz 2015-te. I jedni i drugi su skinuti sa amd/intel sajtova jer na lenovo sajtu nema amd drajvera, a ni intel.
A da problem nije rešen - tačno je. Samo sam ga „prikrio“.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Ne znam zasto kazes da nema drajvera, mozda se nisi dovoljno potrudio ali drajveri na lenovo sajtu postoje. I amd i intel.

Kod:
http://pcsupport.lenovo.com/us/en/products/laptops-and-netbooks/thinkpad-edge-laptops/thinkpad-edge-e520/downloads

Capture.PNG

Cak mozes da biras taj model po seriji ali koliko vidim isti su drajveri za sve tri serije.

Capture1.PNG
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Možda zato što sam radio pretragu po s/n , jbg.


Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Natrag
Top