Pravim blog, trebaju saveti i kritike :)

Učlanjen(a)
28.04.2011
Poruka
2
Dunula mi je pre neki dan mozda suluda ideja da napravim svoj blog. Smatram ideju suludom iz razloga sto nisam nikada nista napisao osim sastava iz srpskog, na kom opet nikada nisam dobio 5! No, bilo kako bilo odlucim se ja na taj korak i uradim to. Vec imam dva teksta na:
http://tandaramandarabroc93.wordpress.com/
Svestan sam da vecinu vas bas briga sta tamo neki lik ima da kaze, odnosno napise, ali ako ima neko dobronameran da da neku kritiku, savet ili mozda cak ideju za sledecu pricu, to bi bilo vise nego odlicno! Cak i bez toga, samo citanje bloga ili cak i lajkovanje i deljenje preko drustvenih mreza, ukoliko vam se svidi naravno, bice izuzetno cenjeno.

Unapred hvala svima, i da umalo da zaboravim, ukoliko ima neko blog sa slicnom temom rado bih ga pogledao.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
282
Fino je da nas ima koji volimo da pisemo. Ja takodje nikad nisam dobio 5 iz srpskog (uvijek je bilo ono "Bice bolje drugi put". Ja takodje pisem blog, ali sam se okrenuo informatici kao temi. Onako pocetnicko, iz zabave i zelje da pomognem onima koji ne znaju. Mogu ti dati 4 savjeta sa kojima bi trebao da imas uspjesan blog:
1. Da pises redovno i po planu (ako planiras izbaciti svaki dan po jedan post (tekst), tako radi i trudi se da to ispunjavas).
2. Stil pisanja i ostalo (paragrafi, clanci, interpukcija, koriscenje odgovarajuceg stila pisanja, opisa o temi koju obradjujes).
3. Tagovi i pretrazivaci (dosta bitno ako zelis da se tvoj blog nadje na Google-u, Bing-u i slicnim pretrazivacima; takodje i AdSense bi koristan bio).
4. Vizuelizacija (posto koristis Wordpress kao i ja, mozes birati dosta dobrih tema koje su besplatne i dodatno uljepstati izgled bloga).

To je koliko ti ja mogu pomoci, ostatak stvari potrazi na Googlu i na samom Wordpressu gdje imas rubriku sa pitanjima i za pomoc korisnicima.
Za kraj evo ti link mog bloga, pa ako hoces pogledaj (nije reklama) :D
Pozdrav i srecno u pisanju bloga!!!
www.itzona3.wordpress.com
 
Natrag
Top