познавање вере

Član
Učlanjen(a)
04.05.2010
Poruka
115
али

И да се надовежем на питање јел знам шта пише у крмчији.Крмчија јесте зборник канона Светих васељенских и помесних сабора.Нажалост крмчија Светог Саве није доступна ни у штампаном ни електронком облику.Мада за ову расправу кад смо се већ дотакли тзв.''римокатилика''било би добро да буде доступан зборник еп.Никодима (Милаша) у електронском облику.Где у тумачењу 96.правила шестог васељенског сабора се наводи одлука помесног сабора у Константинопољу која одрељује примање паписта у крило православне цркве кроз Свету тајну крштења.А не кроз дијалог.Нажалост ова књига је доступна само у штампаном облику.Уколико не нађем у електронском молим за стрпљење прилком коришћења навода из те књиге.

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Dragi atom mrave

Ovo što ti radiš niti je diskusija niti dijalog.

Ja nažalost ne mogu više s tobom da dangubim.

Nisi mi saopštio ništa novo,nego si komentarisao i kritikovao bez ijednog argumenta.

Nisi reagovao na moje molbe da odgovoriš na temu koju si započeo,a komentarisao si ovaj tekst kao da si veoma stručna osoba.

Ne znam koliko imaš godina,ali po tome koliko vodiš brigu o svom izražavanju i pravopisu rekao bih da si veoma star i da sa nama mlađima možeš da govoriš sa visine.

Svako dobro ti Gospod dao

Прочитај поруку коју сам сад послао.Успут врло одбојно се односиш према оном шта пишем.Откуд ти знаш колико ја имам година?Не нагађај.

Dodato posle 14 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Али да би ово био разговор хајде напиши шта ти знаш о православљу?
 
Poslednja izmena:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
[WARNING]Nije dozvoljeno postavljanje linkova drugih sajtova.[/WARNING]
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Krmčija može da se naruči od prevodioca direktno a ima je i na netu, u pdf-u. Skenirano je neko staro izdanje ali je čitljivo.
 
Natrag
Top