Šta je novo?

Pozdrav svim korisnicima

• Začetnik teme maja_jevtic
  • Datum pokretanja
M

maja_jevtic

UREDNIK
Učlanjen(a)
27.06.2011
Poruka
9.949
1. Prijavite mrtav link,nećemo ga menjati,spamujete kao neki i to uprno da je link mrtav
2. moj je ćale zbog takvih otišao sa sajta,preselio se u drugi deo grada,kaže da nije vaš sluga,a bogme nismo ni ja ni moja sestra
3. Znam da linkove (ne svi) selite na druge forume,pa kad isteknu,aj budale (nas troje) jurite zAene,e pa idite na trakere pa držite seed 96 sati efektino,m nećemo.........

meni je slava Sveti Nikola,očekujem mnogo gostiju,pa i iz inostranstva,dotle samo postam nove filmove......sa prevodom,

neko je od vas registrovan,pa pet šest godina,a nemate ništa postano,zbog takvih smo pravila ja i moj ćale banovani na pasr sajta...........niste ni F od Filma zalužili,kad budem skupila imena istih objaviću ih,a znam da samo radite COPY PASTE,pa kad naši istaknu.....aj sad će neko od njih to da sredi......pozdrav i mnogo sreće u poteri za novim linkovima..........Maja i Kaća

M

maja_jevtic

UREDNIK
Učlanjen(a)
27.06.2011
Poruka
9.949
Dok se korisnici ne urazume i nečitaju određena pravila koja važe za bar ovaj forum,mi,ja,TM i Kaća ništa nećemo (re)upati,znam de će to nekog MNOGO da nasekira........

Kao Administracija ne poštujemo pravila koja smo postali,a gde su korisnici,kazaće neko evo ove budale oet nešto pišu,znam da mnogi neće pročitati,ne zanimame,na par smo sajtova banovani jer nismo postali nijedan recimo film,a ovde......zašto bih letela i menjala linkove,

prvo ne prijavljujete ih neko onako usput u temi napišete BR'TE link neradi,a takvih je i deset ponekad.......negde bi bili već banovani ovde ništa....ako kolege ne zanima što bi mene zanimalo

Drugo ne čitae ništa što ne napišemo daj bože da ovo pročitate........piše u naslovu teme "crko nam je hard disk nijedna od predstava nije na dostupna",jok,kad vidite da ne radi,odma spam........

jednog sam na čatu navela,možda sam prekršila pravilo,ali......navešću još imena (nikova).....pa idite na trakere držite see 9 sati.....pa uživajte u sad već koji sadržaj tražite......ćale mi je teško bolestan.......TM,on će verovatno sve forume napustiti........ja ću samo menjati ako ima molbi od strane kolega da se nešto menja........korisnici me više ne zanimaju,

ZAKLJUČALA sam PP,onaj mejl na sajtu je ono samo za registraciju za forume

ČAT je posebna priča,jedan se samo dere "zorane".....drugi,inače kolega dao je link za drugi sat kaje tip tražio neku seriju umesto da je postao............dele se linkovi tek tako.......mislim za filmove i mjuzu barem.........

NE KORISTITI ZA PRETRAGU - PRETRAGA JE GORE DESNO !!! <<---

piše u okviru jednog foruma,pravilo kojeg se svi pridržavaju.........ovde ne

ćaos svima,i izvinjavam ako vas (administraciju) živciram(o),uzimamo "neplaćeni" odmor do nove godine imaćemo gomilu ostiju a i kako reko ćale je teško bolestaa,želim malo više da budem sa njim...........naravno i ostali ukućani............ovaj sam sajt smatrala kao drugu kuću,osećam da ću se iseliti iz nje,kad tad......

pozdrav od Maje,Kaće i TM-a veliki

Torrent Maniak

Torrent Maniak

MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
29.020
Maja je nešto napisala,ne verujem da je iko išta pročitao.........

Na svakom forumu,pa i i ovde postoje određena pravila kojih se ama baš nijedan od korisnika (svaka čas pojedincima) ne pridržavaju,gde god ovo postavio,pa i na urednički,ispašće da lupam gluposti,neki su smejali našim potpisima,kako kaže narodna poslovica ko se poslednji smeje najslađe se smeje

Idem iz kuće,privremeno,teško sam bolestan,a i ovaj sajt,kao i ostale,gde postam,smatram svojim "domom"

Maji sam nakon onog pisanija,jutros kad se vratih,rekao što se nerviraš zbog budala (vređam budale,i nikome se neću izvinjavati),lepo postaj što si naumila,a oni,ako ne radi,nek se lepo registruju na na privatne trakere,druge forume,pa nek tamo traže linkove,na dva smo foruma banovani jer nismo postali ni f od filma,a znam da NAŠE linkove sele tamo pa kad isteknu aj budale,misle na nas troje,menjajte..........kasnije ću da vidim imena,ima vas par pet ste šest godina ovde registrovani,kako reko gore ni F od filma a ni P od pesme niste postali,da se ne ponavljam........ja vas banovati neću,obećao sam nešto Bokiju,toga se pridržavam,spojiću ona dva Majine teme sa ovom,pa čitajte,a znam da ne čitate ni p od pravila,kao ni P od bilo čijih potpisa,ne samo naših..............

Bokiju će se javiti zašzo i kako neće me biti pa pet,šest Meseci,ako vam HITNO trebaju moji da kažem filmovi (film nije moj,nego samo pozajmljen od određene producentske kuće)........želim vam puno sreće u lovu za zamene,a isto se odnosi i za muziku

Vaš TM..........