poučna priča

Član
Učlanjen(a)
03.11.2009
Poruka
984
[FONT=&quot]*** Poučna priča ***[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]U jednom gradu bračni par je proslavljao 25. godišnjicu braka. Oni su bili daleko poznati po tome što se u 25 godina nisu niti jedan jedini put posvađali. Novine i televizijske kuće su pristizale sa raznih strana da provjere na licu mjesta u čemu je tajna "uspješnog braka".[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]Urednik jednih novina upita:[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]- Gospodine, recite nam u čemu je tajna? Pa to je nevjerovatno kako ste to uspjeli?[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]Čovjek se nagnu naprijed i prisjećajući se starih dana provedenih na medenom mjesecu započe priču:[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]- Bili smo u jednom egzotičnom gradu nakon vjenčanja, bilo je mnogo zabavnog sadržaja. Nakon kraćeg dogovora odlučili smo se na jahanje konja.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]Uzeli smo svak svog konja i počeli jahati. Moj je bio miran i poslušan, ali onaj na kojem je moja žena jahala je bio putpuno lud.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]Iznenada, konj se trznu i zbaci moju ženu naglavačke! Ona, potpuno mirna lagano se ispravi, potapša konja po leđima i progovori tiho:[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]"Ovo ti je prvi put". [/FONT][FONT=&quot]Popela se na konja i nastavila jahanje. Nakon kraćeg vremena konj se ponovo trznu i moja žena se nađe na zemlji.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]Ponovo ona ustade i smirenim glasom reče: "Ovo ti je drugi put." Ja sam samo posmatrao i nisam se mogao načuditi svojoj ženi, kako je smirena i staložena.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]Kada se konj treći put trznu i zbaci moju ženu, ona lagano isuka magnum iz pojasa i hladnokrvno upuca konja na mjestu![/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]Ja se na to proderah u zaprepaštenju: [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]- Jesi li normalna, ti luda ženo?!! Ubila si jadnu životinju!![/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]Žena me smireno pogleda i blagim tonom mi se obrati:[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]- Ovo ti je prvi put.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
 
Natrag
Top