Potrebni radnici!

Član
Učlanjen(a)
09.04.2011
Poruka
1
Pozdrav svima, ja sam Nemanja i imam jedan projekat za koji mi treba sto vise radinka. Broj radnika nije ogranicen, znanje koje je potrebno da imate je samo znanje engleskog i to ne nesto ekstra. Zarada vam moze biti odlicna a zavisi koliko ste zainteresovani. Sve zvuci ne stvarno i neverovatno ali tako je kako je i nema lazi nema prevare.
Naime, radi se o sajtu linkedin.com na kom veliki broj ljudi ima Company Page u svom profilu. To je stranica posvecena njihovoj firmi, kompaniji... Oni tu imaju i Followers-e, e sad sto vise followersa to bolje jer ce oni pre zaposliti dobre radnike ili biti zaposleni od strane neke druge kompanije. Ja prodajem Followerse (kao sto za male pare mozete kupiti followerse za Twitter ili Facebook tako i ja prodajem za linkedin). Vas posao bi bio da saljete poruke ljudima koji imaju kompaniju (company page) u svom profilu i nudite im da kupe followerse za njihovu company. To je inace jako trazeno i mnogi na Linkedinu bi to kupili ali malo ljudi to prodaje jer je komplikovano.
O broju ljudi koji imaju Company Page na Linkedinu reci cu vam samo da oni koji imaju od 1-50 followersa ima preko 2 miliona a ukupan broj je mnogo puta veci tako da ima posla za sve koji zele da zaradjuju iz fotelje uz pomoc kompjutera a nemaju znanje programera ili nesto slicno.
Znaci vas posao je da nudite followerse ljudima na linkedinu i sve koji hoce da kupe saljete meni.
Vasa zarada je $40 po jednom coveku koji hoce da kupi followerse. Znaci ako posaljete dnevno 50 poruka i 10% ljudi prihvati da kupi, a to je 5, vi ste danas zaradili 200 dolara! Neka to radite 15 dana i vi ste zaradili 3000 dolara!
Mozda vam zvuci kao prevara ali nije jer ja to naplacujem $190 za 1000 followersa, toliko prodajem, ni manje ni vise. Vama $40 meni $150 i recite vi meni zato ja vama ne bih dao toh $40 kad cete mi vi doneti $150. Logika je da ste mi jako potrebni i sto neko vise i duze ovo radi vise para cemo oboje zaraditi.
Ja cu vam cak dati i poruku na engleskom koju mozete da saljete kupcima u kojoj je sve objasnjeno tako da ste i to resili.
Svo placanje ide preko PayPal-a ali ako neko nema PayPal nalog mozemo se dogovoriti oko placanja. Placanje ide po sistemu kada kupci koje ste vi nasli plate meni ja placam vama. Zasto tako? Pa prosto je jer je profil na linkedinu lako napraviti kao i company page pa neko moze napraviti par takvih profila, predstaviti mi ih kao kupce i uzeti mi novac, tj prevariti me. Ovako novac i vi i ja dobijamo kada kupac uplati.


Da rezimiramo:


-1000 followersa je $190
-vi ili ko god mi posalje kupca dobija $40
-vreme koje je meni potrebno da odradim posao je 15 dana
-posao zapocinjem uvek svakog 1. i 15. u mesecu sa onoliko kupaca koliko se nakupi do tada

I to je to, svi zainteresovani neka pisu a posao mozete poceti odmah.




Srdacan pozdrav,
Nemanja
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2012
Poruka
2
javio sam ti se na izforumu ali mi nisi odg. daj neki mail, pa da radimo ;)
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2012
Poruka
130
Ne nasedajte na ove fore.. Pa svi bi ovo radili..Ko je lud da radi za 15.000 mesecno u nekoj trafici kad moze ovde da zaradi 3.000 dolara...
 
Natrag
Top