Šta je novo?

Potreban program za menjanje IP adrese

Učlanjen(a)
19.07.2016
Poruka
166
Kao i sto sam naslov moje teme kaze, potreban mi je Neki malo pojedostavlje ali dobra i koristan program sa kojim mogu kad god ja to poelim da menjam moju Ip adresu, pa bih Zelo da vas zamolim da mi posatvite nekoliko download linkova ili samo 1 ili 2 da skinem taj neki program za promenu ip adrese da mogu menjati kad mi zatreba.
Unapred hvala.

VIP
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
4.376
Kao i sto sam naslov moje teme kaze, potreban mi je Neki malo pojedostavlje ali dobra i koristan program sa kojim mogu kad god ja to poelim da menjam moju Ip adresu, pa bih Zelo da vas zamolim da mi posatvite nekoliko download linkova ili samo 1 ili 2 da skinem taj neki program za promenu ip adrese da mogu menjati kad mi zatreba.
Unapred hvala.

Hide My IP 6.0.370 Multilingual Premium

Kod:
https://thepiratebay.org/torrent/11891748/Hide_My_IP_6.0.370_Multilingual_Premium_VPN___Key_-_AppzDam

Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.493
sta ti oces? covek ti dao link a tebi smeta da sto nije ispravno napisao naziv programa....cetiri dana si ti i pretezno si postavljao SPAM postove....ne znam dal to namjerno radis ili je nesto drugo....ljudi ti nece vise pomoci ako nastavis sa bezveznim komentarima......i pisanje po forumima nije dovoljeno sa velikim slovima....

Učlanjen(a)
19.07.2016
Poruka
166
sta ti oces? covek ti dao link a tebi smeta da sto nije ispravno napisao naziv programa....cetiri dana si ti i pretezno si postavljao SPAM postove....ne znam dal to namjerno radis ili je nesto drugo....ljudi ti nece vise pomoci ako nastavis sa bezveznim komentarima......i pisanje po forumima nije dovoljeno sa velikim slovima....
Brate slatki... O kome ti? Ja nigde ne spamujem ja sad prvi put pisemm u zivot pisem ovu temu na ovom vasem forumu, ja inace nevolim da spamujem i kad sam ja posao velikom slovima? Od kad sam vam se javio ovde forumu pre 3-4 dana uopste ne pisem velika slova, vec mala ili pisem normalno. Ja uopste neznam o kome ti pricas i kome se uopste radi. Tolko od mene tebra.

Pa Kodi ima svoj Kriptonit ;):rolleyes:o_O
l_ea49bd8a.jpg

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
11.10.2009
Poruka
61.878
Brate slatki... O kome ti? Ja nigde ne spamujem ja sad prvi put pisemm u zivot pisem ovu temu na ovom vasem forumu, ja inace nevolim da spamujem i kad sam ja posao velikom slovima? Od kad sam vam se javio ovde forumu pre 3-4 dana uopste ne pisem velika slova, vec mala ili pisem normalno. Ja uopste neznam o kome ti pricas i kome se uopste radi. Tolko od mene tebra.

Naslov ti je bio napisan velikim slovima (sto se u vecini slucajeva smatra vikanjem u internet svetu) i velika slova sluze samo kada nesto zelis posebno da naglasis u tekstu.....
.....ja sam ga prepravila i stavila u pravi podforum koji sluzi za zahtev programa.....

Pravila Serbian foruma
http://serbianforum.org/threads/pravila-na-forumu.525412/
su skoro 100% ista kao na svim drugim forumima...pa procitaj

sve vezano za nedoumice imas u ovom podforumu
http://serbianforum.org/forums/pravila-i-tutorijali-foruma.93/

a ako nesto ti posebno treba i nije jasno obrati se moderatorima za pomoc