Potreban HTML kod

Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
Potreban mi je HTML kod koji kad ga ukucam da mi oboji slova koja odredim, i ako moze neki primer. I da ako mozete da mi postavite onu paletu boja sa brojevima koji je broj koja boja posto mi i to treba. HVALA UNAPRED.
 
Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
156
Ovako, posto znam html relativno dobro, studirao sam, a i ucio preko neta, mogu ti preporuciti sajt na kom imas kodove, i mozes da ih isprobas na tom sajtu.
Koliko sam te razumeo ti samo hoces drugaciju boju za tvoj font ? Najbolje da to radis preko css, koji je osnova za web site(po mom misljenju)

HTML Tutorial
Ovde imas sve o html :D

Ako ti treba pomoc o html i css, posalji pm, pa cu ti poslati predavanja u powerpointu odakle sam ja ucio...
Uzivaj ;)
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
mnogo je dobar sajt...i ja sam u skorije vreme krenuo da se bavim html programiranjem, html kao jezik nije tezak, malo su teze baze podataka, mada i to se moze nauciti...
 
Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
156
mnogo je dobar sajt...i ja sam u skorije vreme krenuo da se bavim html programiranjem, html kao jezik nije tezak, malo su teze baze podataka, mada i to se moze nauciti...

Hh, html i css nije uopste tesko :D Baze podataka, hmm, zavisi u cemu radis, naprimer ja sam dosad radio u Oracle(koji je malo tezi) i u MS SQL koji uopste nije tezak...
Sve od programiranja, dal objektno il web, ima svoj shablon. Opet ponavljam, pm kome trebaju skripte (predavanja sa primerima) o html,css,java,mssql...
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
nesto malo sam u skoli radio na sql, i znam osnove...ove godine krecem na faks,racunarsko inzenjerstvo, tu cu imati i oracle...a html sam vec savladao, samo da savladam kako da spojim html sa php-om i bazom podataka...
ako znas jos neki koristan sajt, javi mi...hvala unapred)))
 
Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
156
Na slican fazon w3cschool imas i Tizag Tutorials ako je to sto trazis :D
Al nzm sta hoces sa php, mozda neku formu... ja sam imao za seminarski da napravim sajt, i jedan tab je imao kontakt formu, koji je vezan sa php, da salje pitanje posetioca meni na mail napr...
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
pa trebalo bi mi otprilike da napravim internet saj(napravio sam) i da imam formu za registraciju korisnika, to jest da napravim tabelu, u koju cu da smestam podatke, kada neko pristupi, i da cuvam njegovu lozinku, da bi taj neko mogao ponovo da pristupi...isto mi to treba za maturski rad...ako imas jos nesto na tu foru, ili neki gotov primer da pokupim fore)))bio bih ti zahvalan))) hvala u svakom slucaju>>>
 
Natrag
Top