Šta je novo?

potreban Corel Draw

Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
105
Molim za link za neku verziju koja bi mogla da se nekako registruje jer mi treba za studenta.
Skinuta je prethodno zvanicna verzija sa sajta i naravno istekla je a da nije ni jednom koristena.
E sad je doslo vreme da se radi kad ono sipak.
Pomagaj ko moze, unapred zahvaljujem.

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
11.10.2009
Poruka
58.940
Molim za link za neku verziju koja bi mogla da se nekako registruje jer mi treba za studenta.
Skinuta je prethodno zvanicna verzija sa sajta i naravno istekla je a da nije ni jednom koristena.
E sad je doslo vreme da se radi kad ono sipak.
Pomagaj ko moze, unapred zahvaljujem.

x32

ili

x64

Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
105
Mislim da jedan like nije dovoljan hocu da se zahvalim , za sada sve radi.
Posto imam Eset napravio sam novo pravilo za Corel i zabranio koriscenje neta, valjda ce to da radi.
Medjutim imao sam problem sa instalacijom uTorenta stalno mi ga AV prijavljuje kao virus naravno da bi ga instalirao morao sam da dam dozvolu nzm koliko je on (UTorent) bezbedan , da li ima neki drugi program koji bi mogao da koristim?

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
11.10.2009
Poruka
58.940
Mislim da jedan like nije dovoljan hocu da se zahvalim , za sada sve radi.
Posto imam Eset napravio sam novo pravilo za Corel i zabranio koriscenje neta, valjda ce to da radi.
Medjutim imao sam problem sa instalacijom uTorenta stalno mi ga AV prijavljuje kao virus naravno da bi ga instalirao morao sam da dam dozvolu nzm koliko je on (UTorent) bezbedan , da li ima neki drugi program koji bi mogao da koristim?

Instaliraj stariju verziju
uTorrent 3.3.1

100% siguran.....koristim ga godinama.....ponekad i starije verzije od vec pomenute

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
6.907
Ne radi na win10 :eek:

Instaliraj Qbittorrent, mali je, ima svoj search engine (za koji mora da se instalira python, ali i to nije problem jer sve radi sam)

Kod:
https://www.qbittorrent.org/download.php

Što se tiče Corel Draw, slobodni skini X7, a ako ta verzija ne odgovara, skini X20 - Graphic Suite 2020

Kod:
https://serbianforum.org/threads/corel-draw-graphic-suite-2020.984936/

Poslednja izmena: