Potraga za srećom

Član
Učlanjen(a)
17.12.2009
Poruka
7
Ovo je univerzalna poruka koju šaljem svima koji tragaju za srećom.
Osmislio sam jedan mali forum koji možete naći na
Kod:
http://nesadebeli.createforum.eu/forum.htm
Forum je počeo sa radom 4. februara te stoga ne zamerite što nije u potpunosti formiran.
Forum je zamišljen kao mesto na kome bi svi zajedno pokušali da pronađemo odgovor na pitanje: " Kako doći do sreće ?" i sakupili sve lepe stvari koje nas čine srećnim.
Pozivam vas da empatijom pobedimo novi svetski poredak koji nas želi zaglupljene i zatupljene. Ne zaboravimo da smo bića koja znaju da vole, koja istinski žele ljubav i sva iskrena osećanja.
Možda bi mogli da pomognemo sebi i drugima da budemo srećniji, pa makar i sasvim malo.
Ovo je moja utopija, ovo je mesto koje zamišljam u svojim snovima.
Bez mržnje, bez nerviranja, bez bilo kakvog ružnog osećanja.
Da li je moguće da jedan mali forum zaživi u vašim srcima i postane mesto gde možete u svako doba dana sresti iskrene prijatelje?
Posetite me i pomozite mi da neki mali ljudi pokažu svetu da nije umrla saosećajnost i želja da se pomogne drugima u potrazi za srećom.
Pozovite sve vaše prijatelje da se pridruže ovoj potrazi za srećom jer što više nas traži sreću, pre ćemo je naći.
Svako neka doprinese koliko je u mogućnosti i ja garantujem svima da ćete se lepše osećati jer sreća nije samo primanje, već i davanje.
Ja vam ovde dajem svoje srce i sve najlepše želje koje se nekome mogu poželeti.
Samo od vas zavisi da li to želite uzeti.
NesaDeBeli
P.S - Ukoliko link ka ovom forumu ne pošaljete svojim prijateljima neće vam se desiti ama baš ništa. Jedino će vam biti malo krivo jer će ovo postati mesto sa najviše pozitivne energije na netu.
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top