Posvađali se Aca Ilić i Hasan Dudić

LEGEND
Učlanjen(a)
05.05.2009
Poruka
4.736
Posvađali se Aca Ilić i Hasan Dudić

Pala je prva svađa na Farmi! Umalo da padnu i prvi šamari!

19097.jpg




Jovana Pajić i Jelena Stožinić htele su da se našale sa Bakijem, a to ih je moglo koštati batina. Prvo je denser nekoliko puta skočio po njihovom krevetu, nakon čega su drugarice našle načina da mu se osvete. Izmakle su jednu dasku sa njegovog ležaja i preko toga stavile posteljinu. Navukle su Bakija da skoči... I skočio je. Krevet se polomio, a posteljina pocepala. Besno se zaleteo prema Jovani, koja je pobegla u kuhinju.

Baki: Šta vam znači ovo?! Kakva vam je to šala?!
Jovana: Što si skakao po krevetu?
Baki: Nisam ja skakao, znaš li ti šta znači skakati?! Ne razumem šta je sa vama? Zašto mi vraćate na takav način?
Odmahivao je rukama i galamio, ali Jovana nije uzmicala.
Baki: Idi odmah počisti onaj haos tamo. Nisam vam ja za igru.
Jovana: Ti si celu noć na nekim drogama. Ja ne znam šta je sa tobom, čoveče!
Baki: Šta mi mašeš rukama tako? Šta ti znači to?! Što se tako ponašaš? Ti si žensko, ne stoji ti takvo ponašanje!

Kada je videla da je vrag odneo šalu, Natalija Trik FX prišla je Bakiju i odvukla ga u spavaću sobu. Dugo mu je trebalo da se smiri. A Jovani se, izgleda, sveže napumpane usne još nisu dobro razradile za duže svađe. Nekadašnja „Grandova“ zvezda ubrizgala je pred ulazak na Farmu nekoliko kubika kolagena, što je više nego primetno. Eh, a kad se navikne na njih... Čuvaj se, Baki!

Novi farmeri se nisu pošteno ni raspakovali, a daska u ženskom klozetu je već urnisana.
Misica Sanja Radinović požalila se Katarini Živković kako je tamo zatekla haos.

- Neka od žena je već uspela da se uneredi po dasci u WC! Cela površina oko daske je mokra od mokraće. Izgleda da je čučala iznad daske dok je vršila nuždu - ispričala je zgroženo Sanja.

Da će treći serijal Farme biti i te kako buran, najavili su svojom svađom Aca Ilić i Hasan Dudić.
Njih dvojica su se sukobili oko dasaka za krevet, koje je trebalo da postave odmah po dolasku na imanje u Lisoviću. Omaleni pevač i bivši bokser pokupio je malo više drvenih letvi kako bi bio siguran da neće propasti dok spava, što je iznerviralo bezbrkog Aleksandra. Prigovorio mu je i rekao da sve daske moraju da podele na ravne časti. Bivšem mužu Zlate Petrović nije prijala kritika i odbrusio je dugogodišnjem mužu Biljane Jeftić da ga neće poslušati.
Međutim, po Hasanovom izlasku iz sobe Aca je uzeo daske koje su mu bile potrebne.

Izvor: Kurir
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Hleba i igara! Daj nešto da se narod veseli, nečim zabavi, ko će slušati pametne ljude, ima li šta od ovog interesantnije? wacko2
 
Natrag
Top