Postovanje starih zakona

Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
da samo sto je mojsijev zakon jos gori, zena ne mora da bude preljubnica uopste, dovoljno je da nije nevina prve bracne veceri i muz ima pravo da je odvede na ocev prag i kamenuje do smrti
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Ma ono je samo primer, ima dosta zakona, ko zna koliko jos gadosti slicnih biblijskim ima. Mrzi me da citam sve.

Kod:
http://ucionicaistorije.files.wordpress.com/2011/11/d185d0b0d0bcd183d180d0b0d0b1d0b8d198d0b5d0b2-d0b7d0b0d0bad0bed0bdd0b8d0ba.pdf
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
nemojte Bog pokušavati prikazati kao okrutnog tiranina, nepravednog
i njegov Zakon kao mrski jaram ropstva,
nemojte ni Krista pokušavati prikazati kao beskrupuloznog teroristu, ugnjetača ili lažova
niti sluge Njegove
jer to nije uspio dokazati ni sotona
zašto nije uspio ?
zato jer to nije istina
nemojte da vas ova neprijatelj Boga i čovjeka odvoji od Boga, Biblije, odvede na krivi put i zatim upropasti
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2009
Poruka
303
Закони се мијењају према стању људи, као што се исто не понаша према дјетету у вртићу и према студенту, што се не храни дбеба чврстом храном тако је и са људима.
Маје и Астеци су имали напредну цивилизацију, а сматрали су нормалним жртвовање заробљеника, у старом Риму су уживали у гладијаторским борбама, грчки философи су дрвили о демократији, али су мислили на себи сличне које треба да служи гомила робова....
Све је у свијести, као што је Запад посматрао бомбардовање Србије 1999. као да гледа видео игрицу.
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
žalosno je da se iz srca i uma ljudi usljed stalnog prestupanja
briše taj veličanstveni Zakon Svemogučega
pitanje je čega su danas ljudi uopče svijesni ?

као што је Запад посматрао бомбардовање Србије 1999. као да гледа видео игрицу

žalosno ali istinito, ali nije to ništa novo niti čudno
jer da ste zemlja sa večinskim rimokatoličkim idolopoklonstvom nebi vas bombardirali

zanimljivo kako nakon bombardiranja vaš patrijah poziva papu na zajedništvo u vjeri
evo sad več zajedno i slave kojekakve crkvene blagdane
a do prije bobmardiranja patrijah nije mogao smisliti rimskog pontifexa a kamoli ga vidjeti
znači i nato i amerika su vidljivo u službi vatikana, rade đavolski posao
jer tamo gdje papa nemože milom, može raketom
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
ne prikazujemo mi hriscanskog boga kao tiranina, on je sam sebe tako pokazao, mada on je jedini tiranin koji te muci i posle smrti sto ga cini gorim od ovih ovde, a to je dokazano svakom ko ima malo razuma, samo ljudi sa manjkom razuma mogu da citaju kako je naredjivano razbijanje decijih lobanja kamenjem i da brani to
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
znaci boziji zakoni su isti kao ljudski, menjaju se vremenom, nisu nikada konacni
boziji zakoni se ne menjaju i oni su isti od kako postoji svemir i to je veoma jasno, sad sta ce neko da pise u nekim knjigama, to me mnogo i ne interesuje, ali ocigledno da nesto nije uredu sa starim zavetom i da je on pogresan u mnogo stvari
nemojte Bog pokušavati prikazati kao okrutnog tiranina, nepravednog
i njegov Zakon kao mrski jaram ropstva,
nemojte ni Krista pokušavati prikazati kao beskrupuloznog teroristu, ugnjetača ili lažova
niti sluge Njegove
jer to nije uspio dokazati ni sotona
zašto nije uspio ?
zato jer to nije istina
nemojte da vas ova neprijatelj Boga i čovjeka odvoji od Boga, Biblije, odvede na krivi put i zatim upropasti
ne prikazuju ga oni kao takog, on se sam prikazao kao takav, posto ocigledno da je jehova bog starog zaveta, bog osvete i bog huskanja ljudi da ubijaju druge ne istomisljenike koji nisu pokoreni bogu jehovi, ti bi hteo da prikazes jehovu kao neku dobricu a u samom starom zavetu imamo mnogo losih stvari od tog istog jehove
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top