Posjet Beogradu

Član
Učlanjen(a)
27.04.2011
Poruka
2
Pozdrav ekipa!!!!!:dance2:

Evo da vam i ja nešto napišem.

Dolazim za koji tjedan u Beograd po prvi put u životu. Hvala Bogu, Alahu, Budi... (da se netko ne osjeća zapostavljeno :). Iz Hrvatske sam. Oduvijek sam želio doći u Beograd i sada sam konačno našao poso, skupio pare i stižem.

Jel mi možete preporučiti što bi trebao vidjeti u Beogradu u tih 2 dana koliko ću biti tamo? Dolazim u petak u popodnevnim satima, a odlazim nažalost već u nedjelju popodne. Neke stvari sam si već napisao koje bi trebao pogledati: Stadioni Crvene zvezde i Partizana, Trg republike, Kalamegdan, katedrala Svetog Save (ili je to crkva?), Bulevar Revolucije, Terazije, Skadarlija, Crkva Svetog Marka, Muzej Nikole Tesle (nadam se da radi subotom i nedjeljom). To je što sam ovako ja našao na internetu i što bi mi bilo zanimljivo. Naravno ovo je premalo za grad kao što je Beograd. Zato vas molim da mi preporučite po svom osobnom nahođenju zanimljivosti, lokale, zgrade, crkve, groblja, tržnice...

To je prva zamolba. Druga je da mi napišete neki dobar objekat za jedenje (ne nužno restoran) u kojem se za pristojne pare mogu najest mesine.


Unaprijed vam se zahvaljujem!!!!


Vidimo se uskoro!!!

Živjeli.:alcoholic:


PS. Može i web stranica kao preporuka. Bilo kakva pomoć je dobro došla i bit će objeručke prihvačena
 
Natrag
Top