Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

poruka za obične korisnike (obavezno pročitaj)

• Začetnik teme katamaniak
  • Datum pokretanja
katamaniak

katamaniak

UREDNIK
Odradila sam na hosteru 1fichier.com,kolega Chernobyl odradio je svih 70 epizoda "sretni ljudi" na hosteru userscloud.com,nastala su spamovanja tipa ne radi,nemoguće skinuti.......jednostavno vas mrzi da čekate da pa dva tri puta kliknete,izađu par reklama,dobijete link i krene skidanje,ja sam ih danas skinula i postala na flicher,ako opet krene,ne može,ne radi.....jednostavno ću sve postove izbrisati,moje,pa iddite na trakere,a opet,ko će da drži 96 sti seeda,sem kaće ili TM-a jer smo zaludni,

Zapamtite da ovo radimo na dobrovoljnoj osnovi,družimo se......a plata nam je LIKE,na MEGU nećemo upati iz ličnih rauzloga,a ako vam se ne dopada lepo imate,kako reko trakere,druge forume (e da primetila sam gomilu naših linkova COPY - PASTE,al ajde)i čim crkne neki film ili mjuza kreće pobuna.....jer su i tamo pocrkali,ne zanima me više,imam svojih prečih privatnih poslova,što po kući,što u apoteci,ne samo vaše nazovibrige "ništa neradi,,,

pozdrav od kaće za novu instant generaciju,jer film čija je svetska premjera (nebitno koji) bila sinoć u USA,već tražite i prevod i da je visoka HD rezuliciji,ako hoćete da ih tako gledate u bioskop kupite kokice pa gledajte i u 3D.........

Poslednja izmena od urednika:
Torrent Maniak

Torrent Maniak

MODERATOR
idem na godinu dana sa svih foruma,iz privatnuh razloga ,bolestan sam,treba mi mir i "tišina",da bi se sredio,moje linkove,ako su vam hitni,a mrtvi su linkovi,tražite od Maje i Kaće zamenu,jer nečitate ničije potpise,ne poštujete ničiji rad,za koji nismo plaćeni (radimo ga dobrvoljno,kolege urednici,modovi.......)moj sa PP "zaključao" pa mi pišite koliko hoćete......našao sam stan na drugom kraju grada,a i bliža mi je škola (muzička) gde idu moje ćerkice,

Moju decu ostavljam ovde gde su,sa mojim ocem,a sa njima je život,zadnjih tri godina kao ono što je u Maratoncima napisao pokojni pantelija "ko je sa vama proveo životni vek,ni pakao mu neće teško pasti" (opljačkali su me,uzeli mi veliku svotu novca,neke tri budale samo izleteli iz kafića i uzeli mi uz pretnju pištoljem niko mi nije verovao)

Hvala vam na povernju,na iskreno lepom druženju,bilo je i ljutnje,pa i smeha do suza (kad mi je tip tražio da mu nke crtaće "usnimim" na flešku pa da mu pošaljem poštom,toliko ga mrzelo da skida,a stavio sam ih na megu),kako je rekla gore Kaća instant generacija,A i iskreno da odmorim od svega.............Niam ljut,a i nemam razloga zašto bih,ljut na nikog.E da,izvanjavan ako nekom seckam crevca,ali u kakvoj sam situaciji,očas planem,što ne bih želeo,kao prošle godine...........

P O Z D R A V, i zdravi i bili.............ima kolega Šota lep potpis..............ako niste moje,Majine i Kaćine,pročitajte njegov,ja kad ga pročitam osećam se barem malo bolje

DarthShone

DarthShone

pozdrav od kaće za novu instant generaciju,jer film čija je svetska premjera (nebitno koji) bila sinoć u USA,već tražite i prevod i da je visoka HD rezuliciji,ako hoćete da ih tako gledate u bioskop kupite kokice pa gledajte i u 3D.........
Ne mogu a da se u potpunosti složim sa ovom konstatacijom. Digitalna era, sve na klik, i generacije koje bi da bez imalo truda i čekanja odgledaju, poslušaju, ili odigraju najnoviji naslov doveli su do toga da se sa nemalom nostalgijom sećam dana kada sam gubio vid pred treperavim "crncima u tunelu" ili "crnim mačkama u podrumu s ugljem" koje mi je pružala izdrndana VHS kaseta iznajmljena u lokalnom video klubu. U to smo se vreme em više družili, em su filmovi, muzika, igre, bili bolji. Da ne govorim o tome da su najnoviji filmovi, u bioskope dolazili sa zakašnjenjem od godinu do dve dana u odnosu na ostatak sveta.

Da ne dužim, većina stvari koje se danas nude kao hitovi, ne vredi ništa, a i ono što vredi, vredi sačekati da se pojavi u kvalitetnoj kopiji. Oni koji bi da recimo SW Epizodu IX odgledaju u 4K HDR 3D kopiji skinutoj sa torenta iste večeri nakon premijere, čini se da ne shvataju pravo značenje reči nemoguće, o tome da im je potreba da se nešto sačeka strana da i ne govorim.