Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

poruka za obične korisnike (obavezno pročitaj)

• Začetnik teme katamaniak
  • Datum pokretanja
katamaniak

katamaniak

UREDNIK
Odradila sam na hosteru 1fichier.com,kolega Chernobyl odradio je svih 70 epizoda "sretni ljudi" na hosteru userscloud.com,nastala su spamovanja tipa ne radi,nemoguće skinuti.......jednostavno vas mrzi da čekate da pa dva tri puta kliknete,izađu par reklama,dobijete link i krene skidanje,ja sam ih danas skinula i postala na flicher,ako opet krene,ne može,ne radi.....jednostavno ću sve postove izbrisati,moje,pa iddite na trakere,a opet,ko će da drži 96 sti seeda,sem kaće ili TM-a jer smo zaludni,

Zapamtite da ovo radimo na dobrovoljnoj osnovi,družimo se......a plata nam je LIKE,na MEGU nećemo upati iz ličnih rauzloga,a ako vam se ne dopada lepo imate,kako reko trakere,druge forume (e da primetila sam gomilu naših linkova COPY - PASTE,al ajde)i čim crkne neki film ili mjuza kreće pobuna.....jer su i tamo pocrkali,ne zanima me više,imam svojih prečih privatnih poslova,što po kući,što u apoteci,ne samo vaše nazovibrige "ništa neradi,,,

pozdrav od kaće za novu instant generaciju,jer film čija je svetska premjera (nebitno koji) bila sinoć u USA,već tražite i prevod i da je visoka HD rezuliciji,ako hoćete da ih tako gledate u bioskop kupite kokice pa gledajte i u 3D.........

Poslednja izmena od urednika: