Pomozite , nema mi zvuka na kompjuteru

Učlanjen(a)
28.05.2014
Poruka
2
Neki dan sam slucajno uinstaliraodrajvere za zvuk, OS Windows XP 2003, Maticna ploca MSI G41-P33 Combo, danas sam skinuo Realtek HD audio device i instalirao, medjutim nesto nije u redu. Kada udjem u Device Menager pored Realtek mi stoji zuti uzvicnik... Pomozite sto pre ako znate, treba mi komp za prezentaciju
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.134
Neki dan sam slucajno uinstaliraodrajvere za zvuk, OS Windows XP 2003, Maticna ploca MSI G41-P33 Combo, danas sam skinuo Realtek HD audio device i instalirao, medjutim nesto nije u redu. Kada udjem u Device Menager pored Realtek mi stoji zuti uzvicnik... Pomozite sto pre ako znate, treba mi komp za prezentaciju

Nisi instalirao odgovarajući drajver...Deinstaliraj taj drajver, restartuj računar i instaliraj odgovarajući...

Kod:
http://www.msi.com/support/mb/G41MP33.html#down-driver&XP%2032
 
Učlanjen(a)
28.05.2014
Poruka
2
Instalirao sam odgovarajuce drajvere i opet nece zvuk, probao sam da ih pokrenem ali u folderu nema nikakva adekvatna ikonica za to... Iskopcao sam pre instalacije zvucnike i posle ih ukopcao i nije mi izbacilo Realtek Line...
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.134
Instalirao sam odgovarajuce drajvere i opet nece zvuk, probao sam da ih pokrenem ali u folderu nema nikakva adekvatna ikonica za to... Iskopcao sam pre instalacije zvucnike i posle ih ukopcao i nije mi izbacilo Realtek Line...

Nemaš potrebe da zvučnike prilikom instalacije otkopčavaš odnosno isključuješ. Ako si stare drajvere pravilno deinstalirao i očistio sve tragove nema razloga da novi drajver ne prođe...Slikaj nam Device Menager i u Control Panelu karticu Sound pa postavi sliku...
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Ako nisi deinstalisao prethodne drajvere,tesko da ce ti pomoci ponovno instalisani iako su bas ti koji ti trebaju.Idi u Control Panel i u Uninstal programs i pronadji drajver i deinstalisi ga pa posle instalisi ponovo te koje si skinuo.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Realtekova aplikacija krije i mali trik,kad otvoris aplikaciju klikni na Audio I/O,tada ustani i sa zadnje strane racunara izvadi i ponovo vrati kabal u rupu od panela,vrati se za racunar i na ekranu ce te cekati izlazeci prozorcic sa zahtevom da dodelis odredjenu funkciju,recimo Headphone i pocinje zvuk,naravno da bi ovo radilo sve mora biti instalirano ,kao i pozadinski rad aplikacije u memoriji....
 
Natrag
Top