Pomozi Srbiji da postane svetska sila! - eRepublik

Član
Učlanjen(a)
06.09.2010
Poruka
62
e moze pomoc...ja sam poceo da igram i svi me izbacuju iz firmi u koju god da udjem..sta da radim??
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
5
Izvini što tek sad odgovaram, ali evo saveta:
Možda ti je wellnes bio nizak, trudi se da svaki dan radiš sa wellnesom 100, u interesu je i tebi i poslodavcu. Tebi, jer ćeš brže napredovati, a poslodavcu jer mu stvaraš veći profit.

 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
5
eRepublik je dosta poboljšan od kad sam počeo da igram . . .Svima preporučujem da probaju, ekonomski modul je dosta bolji - sada je dosta lakše napraviti firmu i zaraditi novac. . .Bitke su zanimljivije, situacija se menja u svakom momentu.
Trenutno je eSrbija prva sila u svetu, pomozi da ostane tako! :)
Registrujte se klikom na sledeći link: Pridruži se eSrbiji!
Kome god da treba pomoć, neka mi se obrati, stojim mu na raspolaganju.
Pozdrav! :)

a%3E
erepublik-badge-300x250.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
11.09.2010
Poruka
0
I meni treba mala pomoc, naime igrao sam eRepublik prije nekih godinu dana dok je jos bila stara verzija, medjutim dosadilo mi je pa sam napustio, juce sam se ponovo vratio, ozivio svoj account. Otisao sam u rat potrosio health i sad ne znam kako da nadjem bolnicu da se povratim, koliko se sjecam prije si mogao u bolnici na petom nivou dobiti 50 healtha. U mojoj regiji ima bolnica, tako da to nije problem.
Btw zivim u west srpska republic, nick mi je Atila007. A i htio bi da se pridruzim srbijanskoj vojsci a ni to ne znam kako :D
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
5
Sad je sa bolnicama stvar malo drugačija. Možeš da je koristiš samo kad je u toku bitka za tu oblast gde se nalazi bolnica. Bolnica otprilike nestane za 15 sekundi.
Da se pridružiš našoj vojsci, samo traži državljanstvo eSrbije i naš si. :D
Pridruži se i pomozi eSrbiji da i dalje ostane svetska sila!

 

Prilozi

  • erepublik-badge-300x250.jpg
    erepublik-badge-300x250.jpg
    14,4 KB · Pregleda: 25
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.06.2009
Poruka
1
Prodajem par jacih akanuta! Ljudi ne zele da igraju vise a bedak da im igraci trunu. Kontakt na PP
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
5
Ljudi sad je važno, imamo 4 prirodna neprijatelja (Hrvatska, Kina, Bugarska i Rumunija). To znači da samo nas napadaju!

Pomozite da se odbranimo, da im pokažemo ko je sila broj 1!

Pridruži se i pomozi!

 
Natrag
Top