Pomoc

Član
Učlanjen(a)
14.08.2009
Poruka
3
Znam da je ovde muskarcima zabranjen prisup, ali bih molio nekoga od prestavnika zenskog pola da mi preporuci neko vino koje je pitko, da nije previse jako, koje bih mogao da pijem sa devojkom, hvala unapred
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.989
Preporučujem bilo koju sangriju... pitka, sladunjava, k'o sokić, a ipak vino... možete i sami da je pravite jer to je u stvari lepo crno vino pomešano sa voćem, ali, ako niste raspoloženi za to, dovoljno je je kupite. Od domaćih, tu je "Di Luna sangria", a od stranih, preporučujem špansku "Costa del Sol". :)
Ja sam se pre više godina "zaljubila" u sangriju, i uspela sam čak i celo svoje društvo da "navučem" na nju, tako da je jedni drugima nosimo na poklon i pijemo zajedno, na opšte zadovoljstvo.
Postoji super varijanta za letnje žurke. Jedna veća ljubenica se zareže na vrhu i izdubi. Sredina se isecka, doda se još raznog drugog voća, i sve se, sitno iseckano vrati u koru lubenice, onda se dopuni vinom, poklolpac stavi nazad, i dobro rashladi. Sipa se kutlačom u čaše, i uživa u dobrom društvu, uz dobru muziku... :)
 
Natrag
Top