Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Treba mi pomoc.Naime imam nokiu neznam tacno koji model videcu kasnije.Nerade mi nekoliko tastera bar 10 a mogu da prorade ako ga lupim.Pa sta da radim?
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
44
ako nisi vican ne diraj odnesi u servis,a ako znas otvori telefon i nadji mesto gde se spaja ploca od tastature sa plocom tel ocisti vatom i alkoholom(to su oni zlatni kontakti u nizu),dobro obrisi da bude suvo i sve vrati .tastatura gubi kontakt zbog prljavstine ili pada
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2
bolje ti to druze moj nosi u servis da ne bi bilo kasnije veca dara nego mera, ima tu mnogo faktora zasto tasteri ne rade. Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Kako bre ne znas koji telefon imas? Sudeci po simptomima, ako proradi kada ga lupis, onda mora da su se tasteri malo dislocirali u odosu na kontakte na ploci. Samo, pazi kada otvaras telefon da ne pogubis tastere. Ja sam jednom otvorio svoj i600 sa qwerty tastaturom i nikada vise. Dan- danas mi fali dugme sa leve strane za kameru.
 
Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
10
To se i meni bilo desilo. Sa mokrim rukama sam slao poruku, i posle 15 min, nije radila ni jedna tipka. Dva dana kasnije, mobilni je odjednom poceo da pusta ton kao da se pritiska tipka, i proradio je joystik, i kad sam ga malo lupao po stolu, proradila je cela tastatura.
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
96
To se i meni bilo desilo. Sa mokrim rukama sam slao poruku, i posle 15 min, nije radila ni jedna tipka. Dva dana kasnije, mobilni je odjednom poceo da pusta ton kao da se pritiska tipka, i proradio je joystik, i kad sam ga malo lupao po stolu, proradila je cela tastatura.

Odnesi ti to prijatelju u neki servis dok nije kasno ;)yes3
 
Natrag
Top